Karayollarında Bayram Temizliği

Adıyaman'da bayram öncesi Karayolları ekipleri tarafından temizlik çalışması yapılıyor.

Karayollarında Bayram Temizliği

Karayolları 87. Şube Şefliği ekipleri tarafından kent giriş ve çıkışların yolun sağ ve sol şeritlerine atılan çöpleri toplayarak bayram hazırlığı yapılıyor.
Kurban Bayramı öncesinde ekipler tarafından, yoldan geçen araçlar içerisinden yol kenarına atılan çöpler ve kuru otların temizliği yapılarak olası bir yağmur anında kanalların çalışmasını sağlamak için temizliğe devam edildi. 
Vatandaşların yolların sağ ve sol şeridine otomobillerden çöpler atıldığını belirten yetkililer, şunları söylediler:
"Yerden bir çöpü almak için bir yiğidin belinin büküldüğünü anlamakta zorluk çeken sürücüler ve yolcular var. Temiz çevre, temiz toplum olmamız için bazı alışkanlıklarımızdan vazgeçmemiz gereklidir. Ekipler sağolsunlar bayram değil bayramdan öncede buraları sürekli temizliyorlar fakat insanlarımız çok anlayışsız oluyor. Burada temizlik yapan yine bizim insanlarımız, bir medeniyet kentin girişinden başlar artık bizler kendimizi değiştirmemiz lazım medeniyetli bir toplum için kendimizden fedakarlık etmemiz elzemdir. Bundan dolayı buradan geçen sürücüleri uyarmak istiyorum, lütfen daha dikkatli olsunlar. Çöplerini, araçları içerisinde biriktirsinler, en yakın çöp kutularına atsınlar"

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Besni’de Silah Ele Geçirildi
Besni’de Silah Ele Geçirildi