Advert

Sıcaklardan Bunalan Gazeteciler Başkonuş’a Koştu

Aşırı sıcakların hüküm sürdüğü güneydoğuda özveriyle çalışan gazetecilere Başkonuş yayla tesislerinde %20 indirim sağlanınca gazeteciler soluğu Başkonuş yaylasında aldılar.

Sıcaklardan Bunalan Gazeteciler Başkonuş’a Koştu
Sıcaklardan Bunalan Gazeteciler Başkonuş’a Koştu
Bu içerik 454 kez okundu.

 1850 metre rakıma sahip Başkonuş yaylası serin havası, doğa tabiat ormanın yanı sıra bağrında barındırdığı yaban geyikleriyle de ilgi odağı oldu.
Köşe yazıları ve TV programlarında gösterdiği performanslada basın sektörünün Kahramanmaraş’ta gözde isimlerinden başkonuş yayla işletmecisi işadamı Serdar Erdoğan Yılmaz da bu sezon gazetecilere %20 indirim yaparak, basın mensuplarının ilgisini başkonuşa çekti.
Yayla ve imkânlarla ilgili misafir gazetecilere bilgi veren işletmeci Serdar Erdoğan Yılmaz, "Kahramanmaraş sanayisinin yanı sıra doğal güzellikleriyle de iç turizm için cazip bir. Bizlerde ilimizin ve bölgemizin tanıtımı için gayret ediyoruz. Özellikle güneydoğu sıcakları nedeniyle Karadeniz turlarına katılan bölge insanına çağrımız buraları gelin, görün, çok uzağa gitmeye gerek yok. Burada her imkân var, butik küçük evlerde misafirlerin her ihtiyacına cevap vermenin yanı sıra, kalacaklar için uygun cazip kurulu çadırlarımız var, yanı sıra karavan araçlarıylada vatandaşlar gelip burada kalabiliyorlar"dedi.
Başkonuş yaylasına gelip incelemelerde bulunan Gap Gazeteciler Birliği Genel Başkanı Zeynel Abidin Kıymaz da şunları söyledi:

"Yurdumuzun her tarafında ayrı bırguzellık var, Kahramanmaraş Başkonuşyaylası da bu bölgenin en güzel yerlerinden biri. İşletmecinin basına ve gazetecilere indirim yaparak, gösterdiği ilgiden dolayı da teşekkür ediyorum. Gazeteci meslektaşlarıma burayı tavsiye ediyorum"

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Besni’de 19 Eylül Gaziler Günü Törenle Kutlandı
Besni’de 19 Eylül Gaziler Günü Törenle Kutlandı
Adıyaman’da Gaziler Günü Etkinliği - Videolu Haber
Adıyaman’da Gaziler Günü Etkinliği - Videolu Haber