Altınşehir Mahallesi Kuzey Taziye Evinde Çalışmalar Sürüyor

Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Altınşehir Mahallesi’nin kuzey kısmında yapımı devam eden taziye evinde sona yaklaşıyor.

Altınşehir Mahallesi Kuzey Taziye Evinde Çalışmalar Sürüyor
Bu içerik 187 kez okundu.

Adıyaman Belediyesi tarafından sürdürülen ‘Her Mahalleye Bir Taziye Evi’ projesi tüm hızıyla devam ediyor.
Son olarak Adıyaman’ın en kalabalık mahallelerinden bir tanesi olan Altınşehir Mahallesinin kuzey kısmında taziye evi inşaatına başlayan Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri inşaatın kaba kısmını tamamladı.
Mahallenin güney kısmında inşaatı kısa süre önce tamamlanan yeni taziye evinden sonra mahalleye yapılacak bir diğer taziye evi olan mahallenin kuzey kısmındakitaziye evinin kaba inşaatını tamamladıklarını söyleyen Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, taziye evi projelerine büyük önem verdiklerini dile getirerek, “Her mahallede bir tane taziye evi yapmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bu konuda desteğini esirgemeyen hayırseverlerimize teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.
Yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle muhtarı M. Yaşar Tohumcu, Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’ya ve ekibine mahallelerine yaptıkları yatırımlardan dolayı teşekkür etti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Besni’de Tek Yumurta Üçüzlerinin Okul Heyecanı
Besni’de Tek Yumurta Üçüzlerinin Okul Heyecanı
Oğlunu Uyurken, Eşini Yemek Yaparken Öldürmüş
Oğlunu Uyurken, Eşini Yemek Yaparken Öldürmüş