Advert Advert

Başkan Kutlu’dan ‘30 Ağustos Zafer Bayramı’ Mesajı

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, 30 Ağustos Zafer Bayramının 96. yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Kutlu’dan ‘30 Ağustos Zafer Bayramı’ Mesajı
Başkan Kutlu’dan ‘30 Ağustos Zafer Bayramı’ Mesajı
Bu içerik 618 kez okundu.

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 96. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, şanlı ecdadın miras olarak bıraktığı bu cennet vatana her zaman sahip çıkacaklarını söyledi.
Mesajında, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın, bu milletin yokluklara rağmen inançla toprağını nasıl müdafaa ettiğinin kanıtı olduğunu da sözlerine ekleyen Başkan Kutlu,tarihi şanlı zaferlerle dolu olan Türk milletinin şahit olduğu en önemli zaferlerden birisi olan Sakarya Meydan Muharebesi’nin 96. yıldönümüne ulaşmanın gururunu ve mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.
Tarihinin her evresinde bu tür şanlı zaferlere erişmiş olan Türk milletinin, ecdadından aldığı mirası geleceğe ulaştırmak için yine her türlü fedakârlığa hazır olduğuna da dikkat çeken Başkan Kutlu, sözlerine şöyle devam etti: “Özellikle son yıllarda ülkemizde yaşanan olumsuzluklara karşı birlik ve beraberlik içerisinde dimdik duran milletimiz ülkesi için neler yapacağını tüm dünyaya açıkça göstermiştir. 96 yıl önce kahraman ordumuzun kazandığı zafer nasıl milletimizin bağımsız yaşama iradesinin göstergesiyse, bu zaferden 94 yıl sonra milletimiz bir kez daha milli iradesini ortaya koyarak lehine neticelendirdiği 15 Temmuz 2016 zaferinin de baş mimarı olmuştur. Bu da gösteriyor ki bu topraklarda bu milletin iradesi hep var olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle, vatan için canlarını vererek cennet ülkeyi bize bırakan tüm şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyor, milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Jandarma’dan Sürücülere Kolonya ve Çikolatalı İkramı
Jandarma’dan Sürücülere Kolonya ve Çikolatalı İkramı
Adıyamanlılar Vakfı’nda Geleneksel Bayram Coşkusu Yaşandı
Adıyamanlılar Vakfı’nda Geleneksel Bayram Coşkusu Yaşandı