Advert
Advert

TYGD Yerli Üretim Kampanyasına Destek

Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği Genel Başkanı Kenan Akçahanoğlu yazılı bir açıklama yaparak Cumhurbaşkanının talimatıyla yerli üretime destek kampanyasına destek verdiklerini belirtti.

TYGD Yerli Üretim Kampanyasına Destek
TYGD Yerli Üretim Kampanyasına Destek
Bu içerik 1221 kez okundu.

Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği Genel Başkanı Kenan Akçahanoğlu “Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği olarak;  üyelerimizin talebi ve isteği üzerine kamuoyunu bilgilendirmek ve Sayın Cumhurbaşkanımız ve hükümet yetkililerinin dikkatini çekmek adına aşağıdaki açıklamayı yapmayı uygun gördük.

KAMUOYUNUN DİKKATİNE!!

“Son günlerde Ülkemiz üzerine oynan oyunlara karşılık Devletimizin başlatmış olduğu "Yerli Üretim" kampanyasına destek verdiğimizi tüm kamuoyu ile paylaşmak istiyorum.

Devletimizin belirlediği "Yerli Üretim Logosu"nun Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde üretimi yapılan bütün ürünlerde kullanılmasının faydalı olacağı kanaatindeyiz. 

 

Yerli ve Milli Anlayışla Üretil Yapılmalıdır

Başta üyemiz olan yerel gazetelerin ve tüm Ulusal gazetelerin kullandığı; Gazete Kâğıdının da "Yerli ve Milli" anlayışla ülkemizde üretim yapılmasını, Cumhurbaşkanımız ve Hükümet yetkililerinden bekliyoruz.

“Yerli ve Milli Üretim” in hem ülke ekonomisine katkı sağlaması, hem de üreticilerimize destek olması açısından önemli görüyoruz.

 

Öz Kaynakları İle Üretim Yapıp Ayakta Durmaya Çalışan Firmalarımızı Destekliyor

Özellikle üretim sektörüne katkı sağlayan kendi öz kaynakları ile üretim yapıp ayakta durmaya çalışan firmalarımızı destekliyor ve bu firmalardan alışveriş yapılmasını öneriyoruz.

Bizler. TYGD olarak ülke geneli 81 il, ilçe ve Yurt dışı temsilciliklerimizde bulunan üye; Gazetelerimizle "Yerli ve Mili" üretimin yanında olduğumuzu tekrar belirtmek istiyorum.” Diyerek sözlerini tamamladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milletvekili Toprak’tan Almanya Temasları
Milletvekili Toprak’tan Almanya Temasları
Gölbaşı Caddesi’nde Kaldırım Çalışması
Gölbaşı Caddesi’nde Kaldırım Çalışması