eskisehir escort istanbul escort

Cumhuriyet Açık Eskrim Turnuvası Sona Erdi

Türkiye Eskrim Federasyonu tarafından Gölbaşı’nda düzenlenen Cumhuriyetin 95. yıldönümü kapsamında organize edilen Cumhuriyet Açık Eskrim Turnuvası sona erdi.

Cumhuriyet Açık Eskrim Turnuvası Sona Erdi
Bu içerik 333 kez okundu.

Gölbaşı Kapalı Spor Salonunda yapılan Flöre Kızlar ve Erkekler Cumhuriyet Açık Eskrim Flöre Turnuvası İki gün sürdü ve U10, U 12 ve U14 kategorilerinde gerçekleştirildi.

Turnuvaya Adana, Mersin, Osmaniye, Kahramanmaraş, Ankara, İstanbul, Bursa, Burdur, Muğla ve Adıyaman olmak üzere toplam 200 sporcu 20 antrenör ve idareci ile 20 hakem ve sporcu aileleri katıldı.

U10, U12 ve U14 yaş kategorilerinde gerçekleştirilen müsabakaların 2. ve son gününde dereceye giren sporcular ve kulüpleri şu şekilde oluştu.

U14 Kızlar Flöre

Altın Madalya 

1.Şevval Pelin Cantenar (Altınyurt Spor Kulübü/İstanbul)

Gümüş Madalya

2.Ceylin Arden Uzun (İstanbul Ferdi)

Bronz Madalyalar 

3.Derin Deniz Odabaş (Altınyurt Spor Kulübü/İstanbul)

3.Fatıma Zehra Anbarlılar (Altınyurt Spor Kulübü/İstanbul)

5.Ada Arıkan (İstanbul Ferdi)

6.Irmak Çarpışır (Altınyurt Spor Kulübü/İstanbul)

7.İpek Özırak (İstanbul Ferdi)

8.Filiz Ece Erdoğan (Marmara Eskrim Spor Kulübü/İstanbul)

U12 Erkekler Flöre

Altın Madalya 

1.Erin Yalçın (Ankara Eskrim Spor Kulübü/Ankara)

Gümüş Madalya

2.Berk Kıran (Ankara Ferdi) 

Bronz Madalyalar

3.Baray Polat (İzmir Ferdi)

3.Sarp Öztürk (Marmara Eskrim Spor Kulübü/İstanbul)

5.Yusufcan Özkoku (Mersin Eskrim Spor Kulübü/Mersin)

6.Berke Akkın (İzmir Ferdi)

7.Kağan Ziya Aydın (Marmara Eskrim Spor Kulübü/İstanbul)

8.Nikita Görgülü (Marmara Eskrim Spor Kulübü/İstanbul)

U10 KIZLAR FLÖRE

ALTIN MADALYA 

1.Tuğsem Recepoğlu (Mersin Eskrim Spor Kulübü/Mersin)

GÜMÜŞ MADALYA 

2.Şevval Zeynep Gölcü (Yavuz İlköğretim Okulu Spor Kulübü/Adıyaman)

BRONZ MADALYALAR

3.Damla Öztürk (Mersin Eskrim Spor Kulübü/Mersin)

3.Nur Işık Polat (Altınyurt Spor Kulübü/İstanbul)

5.Defne Koç (Altınyurt Spor Kulübü/İstanbul)

6.Ela Irmak Özkan (Ankara Ferdi)

7.Elif Ada Yıldız (Marmara Eskrim Spor Kulübü/İstanbul)

8.Dila Karahan (İstanbul Ferdi)

Turnuva sonunda dereceye giren sporcuların madalyalarını Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh Özdemir takdim etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AKEDAŞ Elektrik Dağıtım Heyetinden Vali Pekmez’e Ziyaret
AKEDAŞ Elektrik Dağıtım Heyetinden Vali Pekmez’e Ziyaret
Üniversite Öğrencileri Eğitim Yardımlarını Tamamlandı
Üniversite Öğrencileri Eğitim Yardımlarını Tamamlandı