Advert
Advert

Ünal Çalışkan ile söyleşi

Gölbaşı Güncel Haber Köşe yazarı Etem Karaüzüm AK Parti Gölbaşı Belediye Başkan Aday Adayı Ünal Çalışkan İle söyleşi yaptı.

Ünal Çalışkan ile söyleşi
Ünal Çalışkan ile söyleşi Ahmet Korkmaz
Bu içerik 6214 kez okundu.

Etem Karaüzüm: Önce sizi tanıyalım, Ünal Çalışkan kimdir?

Ünal Çalışkan: 1973 Yukarı Çöplü Köyü doğumluyum.14 yaşındayken İstanbul’a göç ettim. İstanbul’da 25 yıl esnaflık yaptıktan sonra 2014 yılında tekrar Gölbaşı’na geri döndüm. Gölbaşı’nda besicilik yapmaktayım. Evli ve 3 çocuk babasıyım.

Etem Karaüzüm: Neden AK Partiden belediye başkan aday adayı oldunuz? Size aday adayı olun diye yeşil ışık yakan mı oldu?

Ünal Çalışkan: Ben AK Partiye gönül vermiş bir insanım. Aday adayı olmam için de kimse bana yeşil ışık yakmadı. Cumhurbaşkanımızın konuşmalarından etkilendiğim için aday adayı oldum. Ben AK Partinin istediklerini değil, vatandaşlarımızın istediklerini AK Partiye anlatacağım. Onun için Gölbaşı Belediye Başkanı Aday Adayı oldum.

Etem Karaüzüm: Kazanacağınızdan emin misisiniz? Size kimlerin oy vereceğini düşünüyorsunuz?

Ünal Çalışkan: Ben kazanacağımdan eminim. Neden derseniz, vatandaşımın gözü, dili, kulağı olacağım. Oy konusuna gelince  öncelikle vatandaşlarıma kendimi ve projelerimi anlatacağım. Vatandaşlarımız beni tanıdıktan sonra zaten bana oy vereceklerdir.

Etem Karaüzüm : Gölbaşı Belediye Başkanlığına neden talipsiniz* Projeleriniz var mı?

Ünal Çalışkan: Ben ilkeli ,dürüst, hak ve hukuktan yana bir belediye başkanı olacağım. Bunun için aday adayı oldum. Gölbaşı için tabi ki hazırlamış olduğum bir takım projelerim var. Zamanı geldiğinde projelerimi anlatacağım. Projelerimle Gölbaşı’na nefes aldıracağım.

Etem Karaüzüm : Son sözünüz nedir?

Ünal Çalışkan: Ne diyelim. Hızır yardımcımız olsun.

Etem Karaüzüm . Ünal Bey. Bu güzel söyleşi için teşekkür ederim.

Ünal Çalışkan : Ben teşekkür ederim.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Voleybol Bölgesel Lig Finalleri Gölbaşı'nda Yapıldı
Voleybol Bölgesel Lig Finalleri Gölbaşı'nda Yapıldı
Gölbaşı’da 'Bir Çocukta Sen Güldür' Projesi Sürüyor
Gölbaşı’da 'Bir Çocukta Sen Güldür' Projesi Sürüyor