Advert Advert

Ak Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Ahmet Aydın:"Adıyaman Eğitim ve Öğretim’de de Süper Lig’de"

Ak Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Adıyaman'ın eğitimde LGS’de Türkiye’de ilk 10’a girdiğini söyledi.

Ak Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Ahmet Aydın:
Ak Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Ahmet Aydın:
Bu içerik 996 kez okundu.

ve büyük bir Türkiye yolunda en büyük hedeflerinin söz sahibi bireyler yetiştirmek olduğunu belirten Ak Parti Milletvekili Ahmet Aydın,"Güçlü ve büyük Türkiye yolunda en büyük hedefimiz dünyada söz sahibi olan bireylerinin yetişmesidir. Ülkemizin ve milletimizin geleceği olan olan çocuklarımızın milli ve manevi değerlerine bağlı bir şekilde, çağın sahip olduğu bilimsel ve teknolojik gelişmelerin içinde yer alan bireyler olarak yetişmesi için süren çabalarımız her geçen gün artarak devam etmektedir.Bugün Adıyamanımız için ne kadar mutlu ve gururlu olduğumuzu buradan ifade etmek isterim. En son yapılan LGS’de (Liseye Geçiş Sınavı), Adıyaman ili olarak çocuklarımız Türkiye genelinde ilk  10’a girme başarısı göstermişlerdir."dedi.
Mutlu ve gururlu olduğunu Adıyaman'ın her alanda olduğu gibi eğitim-öğretimde de üst lige yükseldiğini aktaran Aydın, konuşmasını şöyle sürdürdü:"Evet, mutluyuz, gururluyuz. Adıyamanımız her alanda olduğu gibi eğitim-öğretim alanında da en üst ligde olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.Devletimizin ve hükümetimizin özellikle son yıllarda eğitim alanında yapmış olduğu yatırımlar meyvesini vermekte olup, gayretlerimizle bundan sonra da eğitim ve öğretim her daim bir numaralı önceliğimiz olacaktır. Adıyamanımız ve ilçelerimizin tümü için eğitim-öğretim alanında gerekli olan her ne var ise, ivedilikle çözümü noktasında olanca gayretimizle çalışmaya da devam edeceğiz.Adıyamınımızın evlatlarının her yerde, her zaman gurur vesilesi olması temennisiyle bu güzel başarıyı hemşerilerimle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Buradan bir kez daha LGS’de Türkiye’de ilk 10’a girme başarısı gösteren sevgili öğrencilerimizi kutluyor, gözlerinden öpüyorum. Başta çok kıymetli öğretmenlerimize ve idarecilerimize, değerli öğrencileri ile beraber nice üstün başarılar diliyorum. "

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Jandarma’dan Sürücülere Kolonya ve Çikolatalı İkramı
Jandarma’dan Sürücülere Kolonya ve Çikolatalı İkramı
Adıyamanlılar Vakfı’nda Geleneksel Bayram Coşkusu Yaşandı
Adıyamanlılar Vakfı’nda Geleneksel Bayram Coşkusu Yaşandı