Advert Advert

AK Parti Besni Belediye Başkan Adayı Emre:“Muhalefetin Belediye Başkanı Besni’de Taş Üstüne Taş Koyamaz" - Videolu Haber

AK Parti Besni Belediye Başkan adayı E. Mehmet Emre, “Besni’nin Geleceği” konulu toplantıda partililerle yemekte buluştu. Kapalı düğün salonundaki yemekli toplantıya, AK Parti Adıyaman Milletvekili M. Fatih Toprak, İlçe Başkanı Mustafa Çiğdem, Kadın Kolları Başkanı Semra Semiz, Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Yıldız, belde belediye başkan adayları ve partililer katıldı.

AK Parti Besni Belediye Başkan Adayı Emre:“Muhalefetin Belediye Başkanı Besni’de Taş Üstüne Taş Koyamaz
AK Parti Besni Belediye Başkan Adayı Emre:“Muhalefetin Belediye Başkanı Besni’de Taş Üstüne Taş Koyamaz
Bu içerik 357 kez okundu.

Toplantıda konuşan AK Parti Besni Belediye Başkan Adayı E. Mehmet Emre,“Sizlerin bu vefasından dolayı, sizlerin bu teveccühünden ve bu desteğinden dolayı, her yerde de söylediğim gibi ölünceye kadar bu millete hizmeti kendime vazife bildim. Ölünceye kadar olsam da olmasam da sizlere ve aziz milletimize hizmet edeceğim. Bizler bu millete, bu memlekete hizmeti ilke bildik. Bizler gittiğimiz her yerde yapacağımız hizmetleri anlatıyoruz. Onun haricinde hiçbir şeyin lafını etmiyoruz. Fakat bazı arkadaşlarımız gittikleri yerlerde algı ve iftiranın ötesinde başka bir şey konuşmuyorlar. Milletimize, memleketimize şunu yapacağız, bunu yapacağız diyemiyorlar. Sadece algıyla hareket ediyorlar başka da yaptıkları bir şey yok.  Şunu açık ve net söyleyeyim. Biz Besni’yi hep arzu ettiğimiz, hep istediğimiz, hep hayalini kurduğumuz şehre tekrardan döndüreceğiz. Şu milleti, şu memleketi en güzel şekilde, parkıyla, bahçesiyle, yoluyla imar edeceğiz. Yeniden Besni’ye, güzel bir Besni, yakışır bir Besni haline hep beraber, sizlerle beraber döndüreceğiz." dedi.

-"ŞU MEMLEKETTE TAŞ ÜSTÜNE TAŞ KOYMAK İÇİN MÜCADELE EDECEĞİZ"
41 tane projeleri olduğunu belirten Emre,"Sadece projelerimiz bunlardan da ibaret değil. İktidarız, iktidarın gücü arkamızda, bugün milletvekilimiz burada, onları da Ankara’da hiç boş bırakmadan, bir dakika oturtturmadan, kapı kapı gezdirerek Besni’ye ne yapabiliriz, ilçemize ne getirebiliriz bunun endişesinde olacağız.  Erdemoğlu Üniversitesine giden bu yolu, bu kardeşiniz yapacak. 15 Temmuz mahallemizin yollarını biliyoruz ve bütün mahallelerimiz aynı şekilde. Bizler bunları hükümetin desteğiyle, iktidarın imkanlarıyla işe geldiğimiz günden itibaren çalışarak, hizmet ederek yerine getireceğiz. Besni Mehmet Erdemoğlu Mimarlık Fakültesindeki öğrenci sayısının arttırılması noktasında yoğun bir gayret ve yoğun bir çaba içerisine girdik. Bugün milletvekilimiz buradaydı, milletvekilimize de ifade ettik. Ankara’ya gittiğimiz zaman buradaki bölümlerin çoğaltılması noktasında, öğrenci sayılarının arttırılması noktasında üzerimize düşen bir ise biz onu on yaparak çalışacağız, gayret göstereceğiz, şu memlekette taş üstüne taş koymak için mücadele edeceğiz. Biz halkın adayıyız. Bugün halkın adayı olduysak sizlerin sayesinde olduk. Allah hepinizden bir değil, bin defa razı olsun. Şu tablo bana şunu gösteriyor. 31 Martta sandıklar gümbür gümbür AK Parti diye patlayacak. Bu memlekette 31 Marttan sonra artık siyaset eskisi gibi olmayacak.  Yalan, dolan, iftira ve çirkef siyaseti bundan böyle bitecek. Erdemli, ahlaklı siyaset anlayışı yeniden Besnimize hayırlı olacak inşallah." ifadelerini kullandı.

-"KARTLAR BAYANLARIN, HİZMET ERKEKLERİN"
"Cumhurbaşkanımızın bizlerden özel talepleri var. Diyor ki, bütün mahallelerinize millet parkı yapacaksınız ve bizde baş üstüne diyoruz. Özellikle hanım kardeşlerimi ilgilendiren bir proje. Dar gelirli ailelerimizi tespit edeceğiz. Tespit ettikten sonra bu ailelerimize tıpkı kredi kartı gibi kartlar dağıtacağız. Her ay bu kartlara belli bir miktar ücret yükleyeceğiz. Ablalarımız ve hanım kardeşlerimiz gidecek evlerinin ihtiyaçlarını karşılayacak. Cumhurbaşkanımız özellikle tembihledi. Dedi ki bu kartları sakın ha sakın erkeklere değil, bayanlara vereceksiniz. Bizlerde abilerimize, büyüklerimize ve kardeşlerimize hizmet edeceğiz. Kartlar bayanların, hizmet erkeklerin."

-"YEGANE GÜÇ İKTİDAR GÜCÜDÜR"
İstihdam alanları oluşturabilmek, işsizlik problemini çözebilmek için gayretler içerisine gireceklerini belirten Emre şunları dile getirdi:

"Bir takım düşüncelerimiz var. Milletvekillerimizi de bu noktada sıkıştıracağız. Karayollarının bir şube müdürlüğünü, orman bölge müdürlüğünün bir şube müdürlüğünü, bizler buraya getirebilirsek en az 150 kişinin istihdamı demek. Bu noktada çalışma ve gayretlerimiz var. Bu yapabilecek yegane güç iktidar gücüdür. Başka hiç bir güç değildir." 

-"MUHALEFETİN BELEDİYE BAŞKANI KAZANDIĞI TAKDİRDE, BESNİ’DE TAŞ ÜSTÜNE TAŞ KOYAMAZ"
"Muhalefetin belediye başkanı kazandığı takdirde, Besni’de taş üstüne taş koyamaz. Bunu açık ve net ifade ediyorum. Neden? Besni Belediyesi'ne gelen para aylık 2 Trilyon lira. Besni Belediyesi'nin aylık personel gideri 1 Trilyon 200 milyar lira. Bunun elektrik gideri yaklaşık 250-300 bin lira. Yakıt gideri, bakım gideri, temizlik gideri derken hizmete para kalmıyor. Gelecek olan muhalefetin belediye başkanı ya hizmet edecek, yada personelin maaşını veremeyecek, veya da personelin maaşını verecek, memlekete hizmet edemeyecek." 

-"HEP BERABER GÜZEL ESERLER VE HİZMETLER KAZANDIRACAĞIZ"
"Bu kardeşinizin rüyası, hedefi, amacı var. Bu kardeşiniz her sene Besni Belediyesine hükümetten 10 Trilyon para getirerek, şu memleketin imar edilmesi, Besni Belediyesinin borçlarının ödenmesi notasında büyük gayret ve azmin içerisine girecek. Bunları da yaparken, hepinizle istişare ederek, sorarak, önünüzden kaçarak değil. Bilakis içinizde bulunarak bu hizmetleri hep birlikte yapacağız. Hep beraber Besni’yi imar edeceğiz, hep beraber memleketimize güzel eserler ve hizmetler kazandıracağız."  

-"NE BEN HARAM YERİM, NEDE BİR BAŞKASININ HARAM YEMESİNE MÜSAADE EDERİM"
AK Parti Besni Belediye Başkan Adatyı Emre, sözlerini şöyle tamamladı:

"Bu kardeşiniz bu güne kadar bilerek haram yemedi. İnşallah bundan sonra da yemeyecek. Şundan emin olun ki, bu kardeşinizin olduğu yerde haram söz konusu dahi olamaz. Ne ben haram yerim, nede bir başkasının haram yemesine müsaade ederim. Hiçbir kimsenin hakkı, hukuku bir başkasına asla peşkeş çekilmez ve buna da müsaade etmem. Bugün Besni Belediyesine gittiğiniz zaman en az 10 tane belediye başkanı görürsünüz. Allah bize nasip ettiği gün orada bir tane belediye başkanı olacak, oda bu kardeşiniz olacak."

Kaynak : PHA
Haberin Videosu :
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Jandarma’dan Sürücülere Kolonya ve Çikolatalı İkramı
Jandarma’dan Sürücülere Kolonya ve Çikolatalı İkramı
Adıyamanlılar Vakfı’nda Geleneksel Bayram Coşkusu Yaşandı
Adıyamanlılar Vakfı’nda Geleneksel Bayram Coşkusu Yaşandı