Advert

MHP'de Pilav Günü Düzenlendi

Adıyaman'da MHP Kadın Kolları tarafından parti binasında Pilav Günü düzenlendi.

MHP'de Pilav Günü Düzenlendi
MHP'de Pilav Günü Düzenlendi
Bu içerik 922 kez okundu.

Kadınların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte konuşan MHP İl Başkanı Hüzeyin Özgün, gelecek hafta bugün yapılacak seçimi hatırlatarak, bu seçimin MHP için, Türkiye için ve Adıyaman için çok önemli olduğunu vurguladı.

- TÜRKİYE BİR BÖLÜNME SÜRECİNE GİRİYOR

"Bizleri kucağınızda emek ve sevgiyle büyüttüğünüz çocuklarınız için de bu seçim çok çok önemlidir" diyerek kadınlara seslenen Özgün, şunları kaydetti:

"Çünkü Türkiye gerçek bir bölünme sürecine giriyor. Türk milliyetçileri var olma, yok olma sürecine giriyor. Bu sebeple Milliyetçi Hareket Partisinin zirveye çıkması için değerli siz ablalarımızın çok çalışması lazım. Sizsiz hiçkimse iktidar olamaz. Hiçkimse zafer kazanamaz. Buna biz canı gönülden inanıyoruz. Özellikle MHP'li olmayan hısım, akra ve komşularınızı MHP'ye oy vermeye ikna edin. Bu bizim için çok çok önemli. Her ablamız MHP'li olmayan 3 tane ablamıza, kardeşimize oy verdirirse emin olun biz iktidara yürürüz"

- MHP 1 KASIM'DAN SONRA MUTLAKA İKTİDARA VE HÜKÜMETE ORTAK OLACAKTIR

MHP'nin 1 Kasım'dan sonra mutlaka iktidara ve hükümete ortak olacağını vurgulayan Özgün, "Özellikle şunu arz etmek istiyorum, MHP 1 Kasım'dan sonra mutlaka iktidara ve hükümete ortak olacaktır. Kesinlikle MHP'nin ağzından 'hayır' diye bir kelime çıkmamıştır. Dün de çıkmadı, 1 Kasım'dan sonra da çıkmayacak. Bu sebeple girmedik ev bırakmayın, komşu bırakmayın. 100 bin tane broşür bastırdık. Bunları da dağıtırsanız bizim için çok çok büyük mükafat olur" diye konuştu.

- MHP'NİN GÜNEYDOĞU'DA MİLLETVEKİLİ ÇIKARMASI ÇOK ÖNEMLİ

Kimsenin nefsi için çalışmadığının altını çizen Özgün, şöyle devam etti:

"Bizim amacımız, Mehmet  Canpolat, Tarık Arda, Bekir Çiçek, Rıfat Erdem, Hayriye Kuştepe ablamızın milletvekili olması değil, bizim davamıza hizmet için çalışıyoruz. Biz 3 hilali dalgalandırmak için çalışıyoruz. Bunun yanı sıra milletvekili de çıkarırsak bu Amerika Devlet Başkanının masasına gidecek. Çünkü Güneydoğu'dan MHP'nin milletvekili çıkarması çok çok önemli. Eğer 1 Kasım'da iktidarın issteği doğrultusanda bir seçim çıkarsa hem burada hem evlerimizde rahat oturamayacağız, Çocuklarımızı rahat okula gönderemeyeceğiz"

- ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİNDE DURUMLAR İÇLER ACISI

Adıyaman Üniversitesine PKK'lıların yerleştiğine işaret eden Özün, konuşmasını şöyle tamamladı:

"Güneydoğu'da ne kadar PKK'ya inanmış insanlar varsa, çocukları Ankara'yı kazanmışken, Adıyaman'ı tercih ediyorlar. Adıyaman'ı karıştırmak için gönderiyorlar. Bunda da muvaffak oluyorlar. Bunun için 1 Kasım'dan sonra MHP'nin iktidarda olması lazım"

- BU SEÇİM HEM ADIYAMAN'I HEMDE TÜRKİYE'Yİ İLGİLENDİRİYOR

MHP Milletvekili adayı Mehmet Canpolat ise bu seçimlerin çok önemli olduğunu ifade ederek, "Çünkü vatanımızın, bölünmesiyle ve parçalanmasıyla ilgili bir seçim yapacağız. MHP'nin, AK Partinin bir seçimi değil. Vallahi de Billahi de ülkemizin seçimi. 1 Kasım seçimleriyle ülkemizin geleceğine oynuyoruz. Çocuklarımızın geleceğine oynuyoruz. Bu nedenle 1 Kasım seçimleri çok önemli. Bu konuda sizlerden ev ev gezip bunları anlatmanızı istiyorum" diye konuştu.

- OSLO'DA GÜNEYDOĞU'YU VERDİLER

1 Kasım seçimlerinde ülkenin bölünüp bölünmemesi noktasında OSLO'da Başkanlık sistemi ile alakalı sözler verildiğini savunan Canpolat, "OSLO'da siz bize Güneydoğu'yu verin, biz size özerkli olarak destek verelim diye pazarlık yaptılar. 1 Kasım seçimleri bunlardan hesap sorulacağı gündür" şeklinde konuştu.

Hüseyin Tarık Arda da kadınlardan iktidara gelmeleri için çok çalışıp kendilerini iktidara taşımalarını istedi.

Rıfat Erdem de siyasetin içerisinde yıllardan ebir oludğunu belirterek, bu seçimin önemine işaret etti.

PHA


Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Besni’de 19 Eylül Gaziler Günü Törenle Kutlandı
Besni’de 19 Eylül Gaziler Günü Törenle Kutlandı
Adıyaman’da Gaziler Günü Etkinliği - Videolu Haber
Adıyaman’da Gaziler Günü Etkinliği - Videolu Haber