Advert

ADYÜ, Şanlıurfa Kariyer Günlerinde Tanıtıldı

Adıyaman Üniversitesi, Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen 10. Şanlıurfa Kariyer Günlerinde tanıtıldı.

ADYÜ, Şanlıurfa Kariyer Günlerinde Tanıtıldı
ADYÜ, Şanlıurfa Kariyer Günlerinde Tanıtıldı
Bu içerik 174 kez okundu.

Şanlıurfa Kariyer Günlerinde Adıyaman Üniversitesinin tanıtımını üniversitenin Dış İlişkiler Biriminden Öğr. Gör. Dr. Mustafa Mutlu ve ÖğretimGörevlisi Selin Engin yaptı.
Fuarda ziyaretçilere ADYÜ’deki akademik birimler ve öğretim programları hakkında bilgiler verildi. Geniş bir katılımla gerçekleştirilen tanıtım fuarında üniversitemizin eğitim-öğretim ve araştırma-geliştirme imkânları ile öğrencilere sağladığı imkânlar ziyaretçilerin bilgisine sunuldu.
İki gün süren ve 40 üniversiteden 110 akademisyenin katıldığı fuarı yaklaşık 3000 öğrenci ziyaret etti. Etkinlik ile ilgili değerlendirmede bulunan Adıyaman Üniversitesi Öğr. Gör. Dr. Mustafa Mutlu: “Geniş bir katılımla gerçekleştirilen 10. Şanlıurfa Üniversite Kariyer Günlerinde üniversitemiz standı büyük ilgi gördü. İki gün boyunca standımızı ziyaret edenlere üniversitemizdeki eğitim-öğretim ve araştırma-geliştirme alanlarında sağlanan imkânlar ile ilgili bilgiler verdik.” dedi.
Öğr. Gör. Selin Engin ise, ADYÜ ile ilgili verilen bilgilerin öğrencileri oldukça etkilediğini belirterek: "Anlattıklarımız misafirlerimizi oldukça etkiledi. Üniversitemizi bizzat ziyaret etmelerini ve anlatılanları görmelerini istedik. Gösterilen ilgi bizleri ziyadesiyle memnun etti. Kariyer günleri kapsamında iki gün boyunca yaklaşık 3000 öğrenci, akademisyenlerden üniversiteler hakkında bilgi aldı. Hayallerine ilk adımı atacak olan gençlerimiz, kendilerine destek olacak profesyonellerle, bu etkinlik sayesinde tanışma fırsatı buldular."dedi.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Besni’de 19 Eylül Gaziler Günü Törenle Kutlandı
Besni’de 19 Eylül Gaziler Günü Törenle Kutlandı
Adıyaman’da Gaziler Günü Etkinliği - Videolu Haber
Adıyaman’da Gaziler Günü Etkinliği - Videolu Haber