Advert
Advert

Buz: "Her Kesimin Belediyesi Olacağımıza Söz Veriyorum"

Adıyaman'ın Sincik ilçesi Belediye Başkan Adayı Mehmet Buz, "Çocuklarımızın geleceği için gelişmiş bir Sincik vaadi ile çıktığımız bu yolda sizlerinde bize olan desteklerinizle bunu istediğinizi bu günkü seçim sonucundan anlıyoruz."

Buz:
Buz:
Bu içerik 470 kez okundu.

-"TÜM DOSTLARIMA VE HEMŞERİLERİME ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM"

Kazanan Sincik halkı olduğunu belirten Sincik Belediyesi Bağımsız Belediye Başkan Adayı Mehmet Buz, şunları kaydetti:

"Bu gün seçim sonucuna baktığımızda Sincik adeta devrim yaptı. Diyorum. Çünkü Sincik ne yaptığını iyi bilen bir düşünceye sahip. Biz seçimi kampanyamızda da belirttiğimiz üzere ilçemizi birlikte yöneteceğiz. Çocuklarımızın geleceği için gelişmiş bir Sincik vaadi ile çıktığımız bu yolda sizlerinde bize olan desteklerinizle bunu istediğinizi bu günkü seçim sonucundan anlıyoruz."

-"HER KESİMİN BELEDİYESİ OLACAĞIMIZA SÖZ VERİYORUM"

Buz, "Çevreci, çağdaş bir belediyecilik anlayışı ile, siyasi dini ve mezhep ayrımı yapmaksızın kim veya kimlerden hangi kabileden olduğuna bakmaksızın, ötekileştirmeden, her kesimin belediyesi olacağımıza söz veriyorum. Çıktığımız bu yolda Kazanan Sincik halkı olacak Seçim süreci boyunca desteklerini bizden esirgemeyen ve bu göreve layık gören, tüm halkıma canı gönülden şükranlarımı sunar dualarını eksik etmeyen arkadaşlarıma, tüm dostlarıma ve hemşerilerime çok teşekkür ediyorum.” Sizleri birkez daha en kalbi duygularla selamlıyorum."diye konuştu.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Voleybol Bölgesel Lig Finalleri Gölbaşı'nda Yapıldı
Voleybol Bölgesel Lig Finalleri Gölbaşı'nda Yapıldı
Gölbaşı’da 'Bir Çocukta Sen Güldür' Projesi Sürüyor
Gölbaşı’da 'Bir Çocukta Sen Güldür' Projesi Sürüyor