Advert
Advert

Başkan Çetinkaya:"Yüksek Bir Oy Desteği İle Seçilmem, Siyasi Hayatımın En Büyük Hatırası Olarak Kalacaktır"

Akıncılar Belediye Başkanı İsmet Çetinkaya," 5. Dönemde bu kadar yüksek bir oy desteği ile seçilmem, siyasi hayatımın en büyük hatırası olarak kalacaktır."dedi.

Başkan Çetinkaya:
Başkan Çetinkaya:
Bu içerik 360 kez okundu.

31 Mart'ta yapılan yerel seçimlerinde aday gösterilen mevcut Akıncılar Belediye Başkanı İsmet Çetinkaya, tekrardan yüzde 85 oy alarak başkan oldu.
Yerel seçimlerin ardından teşekkür mesajı yayımlayan Başkan Çetinkaya,"31 Mart Pazar günü, yapılan belediye seçimlerinde, Akıncılar Halkının yüzde 85 oy desteği ile şahsıma göstermiş oldukları ilgiden dolayı, Tüm Akıncılar halkına teşekkür ediyorum. 5. Dönemde bu kadar yüksek bir oy desteği ile seçilmem, siyasi hayatımın en büyük hatırası olarak kalacaktır. Allah ömür verirse, bu 5 yıllık Belediye başkanlık görevimde Akıncılar halkına, dostlarıma, arkadaşlarıma hizmet etmek, en büyük şiarım olacaktır. 50 yıllık siyasi hayatıma Akıncılarda noktayı koyarak, bu benim, son dönemim olarak beyan ve ilan ediyorum. Bu süreçte şahsıma gösterilen ilgi ve desteklerinden dolayı, başta Akıncılar halkına, mahalle ve köylerine, Adıyamanlılara, Kâhtalılara, uzakta ve yakında olan, Tüm dostlarıma, Arkadaşlarıma, Akrabalarıma ve Aileme sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bu süreçte, beraber çalıştığım ve tanıdığım, Tüm milletvekilleri, Tüm belediye başkanları, il ilçe başkanları, Belde başkanları ve Belediye meclis üyelerime, Partinin her kademesinde çalışan arkadaşlara, Vali, Kaymakam, ve kurum Amirlere, STK Başkanlarına, Beni tanıyan değerli arkadaşlarıma, Tüm basın mensuplarına sonsuz Teşekkürlerimi sunar, Dualarını bekler, En kalbi duygularımla saygılarımı sunarım."dedi.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milletvekili Toprak’tan Almanya Temasları
Milletvekili Toprak’tan Almanya Temasları
Gölbaşı Caddesi’nde Kaldırım Çalışması
Gölbaşı Caddesi’nde Kaldırım Çalışması