Advert
Advert

Milletvekili Tutdere: "Çıktığımız Bu Yolda Halkımızın Yönetim İçin Uygun Bulduğu Adayları Can-ı Gönülden Kutluyoruz"

CHP Adıyaman Milletvekili Avukat Abdurrahman Tutdere, 31 Mart'ta yapılan seçimlerde halkın uygun gördüğü ve seçtiği adayları kutladı.

Milletvekili Tutdere:
Milletvekili Tutdere:
Bu içerik 457 kez okundu.

Bir yerel seçimi daha geride bıraktıklarını anımasatan CHP Adıyaman Milletvekili Avukat Abdurrahman Tutdere,"Bir yerel seçimi daha geride bıraktık. Adıyaman hepimizin'diyerek çıktığımız bu yolda halkımızın yönetim için uygun bulduğu adayları can-ı gönülden kutluyoruz. Yüzde 80’i aşan seçime katılım oranımızla, Adıyaman bir kez daha sandığı ve demokrasiyi tercih ettiğini ortaya koymuştur."dedi.
 
-"KAZANAN BELEDİYE BAŞKANLARINA GÖREVLERİNDE BAŞARILAR DİLİYORUZ"

2019 Mahalli seçimlerde kazanan belediye başkanlarına görevlerinde balarılar dileyen Tutdere, "2019 yılı mahalli seçimlerinde kazanan belediye başkanlarına görevlerinde başarılar diliyoruz. Bizimle birlikte seçim yarışını göğüsleyen halkımıza, il ve ilçe örgütlerimize, gönüllülerimize, destekçilerimize sonsuz teşekkür ediyoruz. Bugünden sonra meclis çalışmalarımıza ağırlık vereceğimizi açıklarken, aklımızda hep şunu tutuyoruz; Adıyaman hepimizin! Önümüzdeki süreçte yürüteceğimiz tütün mücadelesi, işsizlik, ekonomik kriz gibi öncelikli sorunlarımız için kenetlenmeyi sürdüreceğiz. Bu kenti ileriye taşımak için sorunlarımızı her yerde zikretmeye ve takipçisi olmaya devam edeceğiz. Seçimlerin ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz." şeklinde konuştu.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Voleybol Bölgesel Lig Finalleri Gölbaşı'nda Yapıldı
Voleybol Bölgesel Lig Finalleri Gölbaşı'nda Yapıldı
Gölbaşı’da 'Bir Çocukta Sen Güldür' Projesi Sürüyor
Gölbaşı’da 'Bir Çocukta Sen Güldür' Projesi Sürüyor