Kahta Belediye Başkanı Turanlı, Mazbatasını Aldı

Adıyaman’ın Kahta ilçesinde Saadet Partisinden belediye başkanı seçilen İbrahim Yusuf Turanlı, AK Parti'nin itirazı nedeniyle alamadığı mazbatasını 10 gün sonra aldı.

Kahta Belediye Başkanı Turanlı, Mazbatasını Aldı
Kahta Belediye Başkanı Turanlı, Mazbatasını Aldı
Bu içerik 223 kez okundu.

Bugün Kahta Adliye Sarayına giden İbrahim Yusuf Turanlı, Adliye girişinde kalabalık bir taraftar gurubu tarafından karşılandı.

İlçe seçim kuruluna geçen Turanlı, mazbatasını ilçe seçim kurulu başkanından aldı.

-"BU SEÇİMDE KAYBEDEN TARAF OLMADI, KAZANAN KAHTA OLDU"

Mazbatasını alan Turanlı, ekip olarak Kahta'nın kazanması için yola çıktıklarını belirterek, şöyle konuştu:

"Halkımız bu görevi bize layık gördü. Bizle ekip arkadaşlarımızla beraber Kahta’nın kazanması için yola çıktık. Bu seçimde kaybeden taraf olmadı kazanan Kahta oldu. Biz buradaki yola çıkış amacımızı ilk günde söylediğimiz gibi bizim gayemiz bölüp parçalamak değil, Kahta'ya yakışır bir şekilde hizmet etmektir. Tekrar ediyorum, kimse kaybetmedi. Sonuçta Kahta'da insanın vermiş olduğu bir karar tecelli etti. Bu konuda biz ilk baştan beri bugüne kadar yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum. Sürecin ilk başından bugüne kadar bizi yalnız bırakmayan basın mensubu arkadaşlarımıza da çok teşekkür ediyorum. Kahta halkına ayrıca teşekkür ediyorum. Verilmiş olan karara sahip çıktılar ve bugüne kadar bizi yalnız bırakmadılar. Kahta halkına minnettarım. Şükran borçluyum. Rabbim bizi bu topluma hizmet etmeyi nasip etsin inşallah. Bundan sonraki süreçte hizmet etmek için çalışacağız. Bütün Kahta halkına tekrar tekrar teşekkür ediyorum ve saygılarımı sunuyorum."

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Alkayış'tan, 15 Temmuz Anma Mesajı
Alkayış'tan, 15 Temmuz Anma Mesajı
Bayraktar:
Bayraktar:"Yumurtada İhracat Sıkıntısı Çözülmeli"