Kahta
Giriş Tarihi : 11-04-2019 12:15

Kahta Belediye Başkanı Turanlı, Mazbatasını Aldı

Adıyaman’ın Kahta ilçesinde Saadet Partisinden belediye başkanı seçilen İbrahim Yusuf Turanlı, AK Parti'nin itirazı nedeniyle alamadığı mazbatasını 10 gün sonra aldı.

Kahta Belediye Başkanı Turanlı, Mazbatasını Aldı

Bugün Kahta Adliye Sarayına giden İbrahim Yusuf Turanlı, Adliye girişinde kalabalık bir taraftar gurubu tarafından karşılandı.

İlçe seçim kuruluna geçen Turanlı, mazbatasını ilçe seçim kurulu başkanından aldı.

-"BU SEÇİMDE KAYBEDEN TARAF OLMADI, KAZANAN KAHTA OLDU"

Mazbatasını alan Turanlı, ekip olarak Kahta'nın kazanması için yola çıktıklarını belirterek, şöyle konuştu:

"Halkımız bu görevi bize layık gördü. Bizle ekip arkadaşlarımızla beraber Kahta’nın kazanması için yola çıktık. Bu seçimde kaybeden taraf olmadı kazanan Kahta oldu. Biz buradaki yola çıkış amacımızı ilk günde söylediğimiz gibi bizim gayemiz bölüp parçalamak değil, Kahta'ya yakışır bir şekilde hizmet etmektir. Tekrar ediyorum, kimse kaybetmedi. Sonuçta Kahta'da insanın vermiş olduğu bir karar tecelli etti. Bu konuda biz ilk baştan beri bugüne kadar yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum. Sürecin ilk başından bugüne kadar bizi yalnız bırakmayan basın mensubu arkadaşlarımıza da çok teşekkür ediyorum. Kahta halkına ayrıca teşekkür ediyorum. Verilmiş olan karara sahip çıktılar ve bugüne kadar bizi yalnız bırakmadılar. Kahta halkına minnettarım. Şükran borçluyum. Rabbim bizi bu topluma hizmet etmeyi nasip etsin inşallah. Bundan sonraki süreçte hizmet etmek için çalışacağız. Bütün Kahta halkına tekrar tekrar teşekkür ediyorum ve saygılarımı sunuyorum."

Kaynak : PHA
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA