Sağlık
Giriş Tarihi : 29-04-2019 10:20

ADYÜ’de “Madde Bağımlılığı” Konferansı

Adıyaman Üniversitesi Yeşilay ve Bağımlılıkla Mücadele Toplulukları tarafından Psikolog Cihat Çelik ve Dr. Öğretim Üyesi Ahmet Tanhan’ın konuşmacı olarak katıldıkları “Madde Bağımlılığı” adlı konferans düzenlendi.

ADYÜ’de “Madde Bağımlılığı” Konferansı

Üniversite Merkez Külliyesi Vehbi Koç Konferans Salonunda düzenlenen etkinlikte Yeşilay Adıyaman Şube Başkanı Hakan Özöncel, üniversite akademik ve idari çalışanları ile öğrenciler hazır bulundu.

-"MÜCADELEMİZİN KARŞILIĞINI ALACAĞIZ"

Programın açılış konuşmasını yapan Yeşilay Adıyaman Şube Başkanı Özöncel, bağımlılıkla mücadeleyi bir sevda haline getirdiklerini belirtti.

Bağımlılıkla mücadelede bir katolizör haline gelen Adıyaman Üniversitesi ve başta Rektör Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü olmak üzere temsilcilerine teşekkür ettiğini belirten Özöncel, şunları kaydetti:

"Bizim bir derdimiz var. Bu derdimiz kendimizle alakalı değil sadece. Geneli, hatta dünyayı ilgilendiren bir dert bu. Kanayan bir yara bu. Biz bunu yani bağımlılığı kendimize dert ettik. bağımlılıkla mücadeleyi önemsiyoruz. Sloganımız; olmazsa da olurları olmazsa olmazlara çevirmektir. İnşallah mücadelemizin karşılığını alacağız.” 

Açılış konuşmalarının ardından Psikolog Cihat Çelik ve Dr. Öğretim Üyesi Ahmet Tanhan tarafından madde bağımlılığının kişiye ve çevreye olan olumsuz etkileri anlatıldı.

Kaynak : PHA
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA