Advert
Besni
Giriş Tarihi : 17-05-2019 23:40

Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Rehber Öğretmenleri İle Toplantı

Adıyaman'ın Besni ilçesinde Besni Mehmet Erdemoğlu Mühendislik ve Mimarlık Fakültesinin öğrenci sayısının artırılması yönünde alınan kararlar neticesinde Besni İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Demirel başkanlığında fakülte rehber öğretmenleri ile toplantı yapıldı.

Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Rehber Öğretmenleri İle Toplantı

Besni Mehmet Erdemoğlu Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi toplantı salonunda yapılan toplantıya, Besni Belediye Başkan Yardımcısı Halil Karakuş, Besni İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Demirel, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Mahmut Akdoğan, Fikret Ürey ve fakülte rehber öğretmenleri katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Demirel, Besni Mehmet Erdemoğlu Mühendislik ve Mimarlık Fakültesinin Besni için önemli bir dönüm noktası olduğunu ifade etti.

Fakültenin ilçe için hayat bulacağı damarlardan biri olduğunu belirten Demirel, “15-16 Haziran tarihlerinde yapılacak olan YKS Sınavı sonrası tercih yapacak öğrencilerimiz için en büyük görev siz değerli öğretmenlerimize düşmektedir. Onlara, hayatlarına yön vereceği, çizeceği yeni yollarında yol gösterici olanlar sizlersiniz.Görüp incelediğiniz gibi son sistem ve teknoloji ile donatılmış bir fakülte binamız, birbirinden kıymetli hocalara sahip olarak eğitim vermektedir. Ayrıca pek kıymetli Erdemoğlu ailesi tarafından sağlanacak olan burs ve iş imkanları ile Türkiye'de ki prestijli bölümlerden biri olacaktır. Sizlerden ricam bu bölümleri kazanabilecek öğrencilerimizi tercih dönemlerinde bu bölümlere yönlendirmeniz ayrıca Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde bulunan zümrelerinize, sosyal medya gruplarınıza ve arkadaşlarınıza fakültemizden ve imkanlarından bahsederek gerekli tanıtımı yapmanızdır. Ben katılımlarınızdan, vermiş olduğunuz ve vereceğiniz destekten dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Toplantı, katılımcıların fakülte binasını gezmesinin ardından sona erdi.

 

Kaynak : PHA
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA