Güncel
Giriş Tarihi : 19-05-2019 11:45

Milletvekili Tutdere'den 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı Kutlama Mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi Adıyaman Milletvekili Avukat Abdurrahman Tutdere, 19 Mayıs Gençlik Ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Milletvekili Tutdere'den 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı Kutlama Mesajı

Tutdere, mesajında, bugün, tam 100 yıl önce, 1919’da Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Bandırma Vapuru ile Samsun’a çıktığı o gün olduğunu kaydetti.

Bugünün, Kurtuluş Savaşı’nın başladığı gün olarak kabul edildiğinin altını çizen Tutdere, şöyle devam etti:

“Yüz yıl önce atılan ve var olma mücadelemizi başlatan adım, bugün de bizlere ilham vermeye devam ediyor. Atatürk, bugünü gençliğe armağan etmiştir. Özgür, bağımsız, güçlü ve birlikte kabilmemizin yolu, gençlerimizden geçmektedir. Günümüzde gençlerimizin huzurunu bozan pek çok sorun olduğunu biliyoruz. Bunlardan biri de işsizlik çemberidir. Ama bu topraklarda gençlerimiz yanımızda olmayı sürdürdüğü sürece asla umutsuz değiliz! Hep birlikte kalmaya ve mücadele etmeye devam edeceğiz. Bize miras kalan bu ülke için hep birlikte çalışmayı sürdüreceğiz. Biz birlikte olduğumuz sürece, umudumuz ve gücümüz hep yüksek olacaktır. Türkiye gücünü gençlerinden almaya devam edecektir. Dertlerimizin geride kaldığı, gençlerimizin yüzünün güldüğü, birlikte mutlu Türkiye heyecanıyla 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’mımızı yürekten kutluyorum.”

Kaynak : PHA
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA