Advert

ADYÜ FM’de Ramazan’a Özel Programlar Devam Ediyor

Adıyaman Üniversitesi Radyosu'nda (ADYÜ FM) Ramazan ayına özel, manevi havaya uygun radyo programları dinleyicilerle buluşmaya devam ediyor.

ADYÜ FM’de Ramazan’a Özel Programlar Devam Ediyor
ADYÜ FM’de Ramazan’a Özel Programlar Devam Ediyor
Bu içerik 278 kez okundu.

Haftanın yedi günü sabah saat 07:00’dan gece 02:00’a kadar devam eden program akışında birbirinden güzel konu ve konuklar, dinleyicilerin kulak hizalarında yerini alıyor.

95.3 frekansındaki ADYÜ FM program akışında; sabah saat 07:00’da Aile Rehberi, 08:00’da Radyo Hastanesi, 09:00’da Farkında Mıyız, 10:00’da Örnek Şahsiyetler, 11:00’da Namaz İlmihali, 12:00’da Hadislerle İslam, 13:00’da Zekat İlmihali, 14:00’da Esmaü'n-Nebi, 15:00’da Peygamber Efendimiz (s.a.s)’in Hayatı, 16:00’da Esmaü'l-Hüsna, 17:00’da Oruç İlmihali, 18:00’de Kur'an-ı Kerim Hatmi (Türkçe Meali), 19:00’da Ramazan Deyince, 20:00’da Bir Ayet Bir Hadis, 21:00’da İslam İlmihali, 22:00’da Bir Dua Bir Yasin, 23:00’da İhtida Öyküleri, 00:00’da Hadislerle İslam ve 02:00’da Kur'an-ı Kerim İlmihali (Arapça) adlı programlar yer alıyor.

ADYÜ FM Koordinatörü Hakan Çalışkan Ramazan ayında ADYÜ FM'deki programlara dikkat çekerek şöyle konuştu: "ADYÜ FM'de özel günlere ve gecelere özgü programlarımız senelerdir devam ediyor. Ramazan ayının güzelliğini, feyzini Adıyaman halkıyla dolu dolu yaşamak en büyük amacımız. Bu aya özgü hazırladığımız programlardan Adıyaman halkının istifade etmesini umuyorum, reklamsız bir şekilde yayın hayatına devam eden ADYÜ FM'e halkımızın göstermiş olduğu teveccüh bizleri çok memnun ediyor ve daha iyisini, daha güzelini yapmak için bizleri motive ediyor."

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü ise, Ramazan ayındaki programların çok ilgi çektiğini belirterek, "Adıyaman Üniversitesi olarak hep ilimize öncü olmak, örnek olmak istedik. Bunu radyo yayınlarında da göstermiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Türkiye genelinde sadece birkaç üniversitenin karasal yayın yapan radyosu var. ADYÜ FM de hem üniversitemizin hem de ilimizin tanıtılmasında önemli bir görev üstlenmiş vaziyette. Özel günlere ve gecelere yönelik programlarımızı Ramazan ayı için de planladık. ADYÜ FM'de günler ve geceler dolu dolu geçiyor. Halkımızın bu anlamda bize geri dönüşleri mutluluk verici. Bu özel ve güzel günleri halkımıza sunmada az da olsa bir katkımız oluyorsa ne mutlu bize." dedi. 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Alagöz’den Kaymakam Köksal’a ziyaret
Alagöz’den Kaymakam Köksal’a ziyaret
‘Enerji Çalışanları Haftası’ Kutlamaları Başladı
‘Enerji Çalışanları Haftası’ Kutlamaları Başladı