Onur Sarıgül Hayranlarıyla Buluştu

Adıyaman Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Şehr-i Yaman’da Ramazan Etkinlikleri’nin konuğu olan Adıyamanlı sanatçı Onur Sarıgül, hayranlarına doyumsuz bir gece yaşattı.

Onur Sarıgül Hayranlarıyla Buluştu
Onur Sarıgül Hayranlarıyla Buluştu
Bu içerik 157 kez okundu.

Adıyaman Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ‘Şehr-i Yaman’da Ramazan Etkinlikleri’ kapsamında sahne alan Onur Sarıgül, hayranlarına unutamayacakları bir gece yaşattı.
Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Belediye Başkan Yardımcısı Av. Demirhan seçilmiş ve birim müdürlerinin de katılımıyla gerçekleştirilen ‘Şehr-i Yaman’da Ramazan Etkinlikleri’nin 19. günü etkinlikleri Adıyaman Belediyesi Konservatuarı Tiyatro Bölümü oyuncuları tarafından sahnelenen skeçle başladı. Daha sonra sahneye çıkan Onur Sarıgül, konserine ilgi gösteren hemşerileriyle birlikte türküleri söyledi.
Demokrasi Parkı’ndaki alanı tıklım tıklım dolduran hayranlarına en güzel eserlerini seslendiren Onur Sarıgül’e konser sonunda teşekkür eden Adıyaman Belediye Başkan Yardımcısı Av. Demirhan Seçilmiş, sanatçıya hediye ve plaket takdiminde bulundu.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Alkayış'tan, 15 Temmuz Anma Mesajı
Alkayış'tan, 15 Temmuz Anma Mesajı
Bayraktar:
Bayraktar:"Yumurtada İhracat Sıkıntısı Çözülmeli"