Eğitim
Giriş Tarihi : 26-05-2019 14:10

Talha Gönüllü'den Veda Mesajı

Adıyaman Üniversitesi eski rektörü Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü,"Adıyaman’ı ilim ve irfan şehri yapma konusundaki sevdamızın meyve verdiğini görmek bizim için en büyük mutluluktur."

Talha Gönüllü'den Veda Mesajı

Rektör Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü, mesajında, 8 yıl boyunca büyük bir şevkle, heyecanla ve azimle yürütmekte olduğu Adıyaman Üniversitesi Rektörlüğü görevinin bugün itibariyle sona erdiğini ifade etti.

Rektör, Gönüllü şunları kaydetti:

"Bu süre zarfında üniversitemizi başta şehrimizin sonra da Türkiye’nin göz bebeği haline getirmek için ciddi mesafeler kaydettik, atılımlar yaptık imrenilecek ilerlemeler gösterdik. Göreve geldiğimiz yıl ile bugün itibariyle gelinen nokta arasındaki fark, bize, görevimizi gönül rahatlığıyla devretmenin mutluluğunu yaşatmaktadır. Üniversite kampüsümüz bu süre zarfında adeta bir külliye halini alarak ilim yuvası haline gelmiştir. Her karesinde emeğimizin, alın terimizin ve duamızın olduğu bu külliye Adıyaman’ın yüz akıdır. Adıyaman’ı ilim ve irfan şehri yapma konusundaki sevdamızın meyve verdiğini görmek bizim için en büyük mutluluktur. Bu itibarla mutmain ve müsterih bir kalple görevi devrediyorum. Devletimize ve milletimize bağlılığımızı sadece dilde değil gönülde de yaşadığımız için ayrıca mesrurum. Bu itibarla başta bu göreve beni layık görerek teveccühlerini esirgemeyen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a şükranlarımı ve minnettarlığımı arz ederim. Ayrıca görevim boyunca bizleri yalnız bırakmayan ve Adıyaman Üniversitesi olarak nice yardımlarını gördüğümüz YÖK Başkanımız Prof. Dr. Sayın Yekta Saraç’a da ayrıca teşekkürlerimi ve minnettarlıklarımı iletmek istiyorum. Tabii ki Adıyaman sevdamıza ortak olan ve yükümüze omuz veren tüm Akademik ve İdari personelimize de teşekkürlerimi muhabbetlerimi sunuyorum. Görevimi devrederken mezun olmuş olan ya da hali hazırda okumakta olan tüm öğrencilerimize de ayrıca teşekkür eder, kendilerine başarılar dilerim. Son olarak Adıyaman Üniversitesini sahiplenen ve onu bir değeri olarak kabul eden muhterem Adıyamanlı hemşerilerime de çok teşekkür ederim. Bu vesileyle Ramazan Bayramınızı şimdiden tebrik eder, görevi devralacak yeni Rektörümüzü kutlar, kendisine bu görevinde başarılar dilerim. Hoşça kalın, esen kalın, Allah’a emanet olun."

Kaynak : PHA
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA