Advert Advert

Ak Parti Adıyaman Heyetinden Rektör Turgut’a Tebrik Ziyareti

AK Parti Adıyaman heyeti, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Adıyaman Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Mehmet Turgut’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ak Parti Adıyaman Heyetinden Rektör Turgut’a Tebrik Ziyareti
Ak Parti Adıyaman Heyetinden Rektör Turgut’a Tebrik Ziyareti
Bu içerik 388 kez okundu.

Prof. Dr. Turgut, AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Ahmet Aydın, AK Parti Adıyaman Milletvekilleri İbrahim Halil Fırat ile Yakup Taş, Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Can Erdoğan, İl Başkanı Mehmet Dağtekin, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Yalçın ve beraberindeki heyeti makamında konuk etti.

Heyet adına konuşan AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Aydın, Prof. Dr. Turgut’un Adıyaman Üniversitesi için bir şans olduğuna dikkat çekerek, başarılı çalışmalara imza atacağına inandıklarını ifade etti.

Aydın, Adıyaman Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Mehmet Turgut’un Adıyaman Üniversitesi için bir şans olduğunu düşündüğünü belirterek, şöyle konuştu:

“Başarılı bir hekim olduğu gibi başarılı bir yönetici olacağına da inancımız tam. Kendisi çok yakından tanıdığımız ve çalışmalarını takdir ettiğimiz bir insan. Adıyamanlı olması ayrıca mutluluk verici. Adıyaman Üniversitesinde önemli projeler hayata geçirerek hem ülkemizin hem de ilimizin dinamiklerini harekete geçireceğinden hiç şüphemiz yok. Biz her zaman kendisinin yanında ve destekçisi olacağız. İnşallah gayretlerimiz sonucunda üniversitemizde vatana, millete ve ilimize faydalı bireyler yetişir.”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Prof. Dr. Turgut, "El ele vererek çalışmanın sonucunda elde edilecek olan başarının kazananı Adıyaman olacaktır." dedi.

Turgut, “Ziyaret ve güzel temenniler bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Belediye başkanımız, vekillerimiz, il ve ilçe başkanımız ile birlikte teşkilat üyelerini de burada görmek ve desteklerini yanımızda hissetmek çok güzel. İnşallah hep birlikte el ele vererek hem Adıyaman’ımız hem de üniversitemiz adına önemli çalışmalara imza atarız.” diye konuştu.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Jandarma’dan Sürücülere Kolonya ve Çikolatalı İkramı
Jandarma’dan Sürücülere Kolonya ve Çikolatalı İkramı
Adıyamanlılar Vakfı’nda Geleneksel Bayram Coşkusu Yaşandı
Adıyamanlılar Vakfı’nda Geleneksel Bayram Coşkusu Yaşandı