Besni
Giriş Tarihi : 30-05-2019 09:05

4. Etap TOKİ'nin Yol Sorunu Çözülüyor

Besni Belediye Başkanı Eyyup Mehmet Emre 4.Etap TOKİ’de yaşayan vatandaşların ulaşım sorununu yeni açılan yol ile çözeceklerini söyledi.

4. Etap TOKİ'nin Yol Sorunu Çözülüyor

Besni Belediyesi 4. Etap TOKİ’de yaşayan vatandaşların ulaşım sorununu çözmek ve öğrencilerin okullarına daha rahat bir şekilde ulaşımlarını sağlamak amacıyla yeni bir yol açıyor.

Besni Belediye Başkanı Eyyup Mehmet Emre, Besni Devlet Hastanesi ile 4.Etap TOKİ arasında yeni açılan yolun çalışmalarını yerinde inceledi.

 Emre, 4. Etap TOKİ’de yaşayan vatandaşların ulaşım sıkıntısı yaşadıklarını belirterek, şunları ifade etti:

“Bizde bu sıkıntıyı gidermek adına Besni Devlet Hastanesi ile 4.Etap TOKİ arasında yeni bir yol açıyoruz. Bu yol ile 4.Etap TOKİ ile Besni Devlet Hastanesi arasında güzergâh oluşturacağız. Bu güzergâhta şehir içi dolmuşlarımız 4. Etap TOKİ’ye kadar yolcu taşıyacak ve vatandaşlarımızın ulaşım sıkıntısını gidermiş olacağız. Göreve geldiğimiz günden itibaren bahane üretmeden, tüm zorluklara rağmen halkımıza hizmet için çalışıyoruz. Besni’nin sorunlarını yerinde yani sahada tespit ederek çözüme ulaştırmak en büyük gayemiz. Besni hizmetin en iyisine layıktır ve bizlerde kurumlarımızla beraber, İnşallah Besni’nin sorunlarını bir bir çözüme kavuşturacağız.”

Kaynak : PHA
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA