Advert Advert

Belediye Başkanı Beyazgül, "Haydi Herkes Yüzmeye, Bayramda Yüzmeyen Kalmasın"

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan GAP Vadisi Kapalı Yüzme Havuzu bakım ve tadilat işlemlerinin ardından bayramın 3. günü tekrar vatandaşın hizmetine sunuluyor.

Belediye Başkanı Beyazgül,
Belediye Başkanı Beyazgül,
Bu içerik 394 kez okundu.

-"HAYDİ HERKES YÜZMEYE, BAYRAMDA YÜZMEYEN KALMASIN"

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, yaptığı açıklamada, yaşanan aksaklıklardan dolayı vatandaşlara göstermiş oldukları hassasiyetten dolayı teşekkür ederek, "Haydi herkes yüzmeye bayramda yüzmeyen kalmasın, sloganıyla tüm halkı, bayramın 3. günü yüzmeye davet etti.

Beyazgül, Türkiye'nin en büyük yeşil alan projelerinden biri olan GAP Vadisi'nde Büyükşehir Belediyesi tarafından 8 bin metrekarelik alan üzerinde yapılan GAP Vadisi Kapalı Yüzme Havuzu yapılan tadilatlar sonrası bayramın 3. günü vatandaşın hizmetine sunulacağını bildirdi.

Yüzme havuzunun kullanılma aşamasında müteahhit firma ile yapılan kesin kabul süresinde havuzun eksiklikleri tespit edildiğini ifade eden Beyazgül, 

"Büyükşehir Belediyesi'nin yaşanılan eksikliklerden dolayı zarara uğramaması, yüzme havuzundaki tespit edilen sorunların giderilmesi, yüzme havuzunun sağlıklı ve güvenli bir şekilde yürütülebilmesi açısından gerekli önlemlerin alınması için havuzun müteahhit firmaya tekrar verildi. Bu konu ile ilgili yapılan çalışmaların ve kontrol testlerinin sonucunda yüzme havuzunun kullanılacak durumda olduğu tespit edilmiştir. Bu hazırlık çalışmalarının sonucunda 'GAP Vadisi Kapalı Yüzme Havuzu' bayramın 3. günü olan 6 Haziran perşembe günü halka hizmete sunulacaktır."dedi.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Jandarma’dan Sürücülere Kolonya ve Çikolatalı İkramı
Jandarma’dan Sürücülere Kolonya ve Çikolatalı İkramı
Adıyamanlılar Vakfı’nda Geleneksel Bayram Coşkusu Yaşandı
Adıyamanlılar Vakfı’nda Geleneksel Bayram Coşkusu Yaşandı