Advert

Başkan Beyzgül, Meslek Odası Temsilcileri İle Buluştu

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Evren Sanayi sitesinde faaliyet gösteren Meslek Odası temsilcileri ve sanayi esnafı ile bir araya geldi.

Başkan Beyzgül, Meslek Odası Temsilcileri İle Buluştu
Başkan Beyzgül, Meslek Odası Temsilcileri İle Buluştu
Bu içerik 286 kez okundu.

Şehri ortak akıl ile yöneteceklerini belirten Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, "Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman esnafımızın yanındayız ve taleplerini çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz."

Vatandaşların taleplerini çözme noktasında büyük bir çaba gösteren Başkan Beyazgül, Evren Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Mustafa Arslan tarafından düzenlenen Meslek Odası Temsilcileri istişare toplantısına katıldı.

Başkan Beyazgül, burada yaptığı konuşmasında, vatandaşların talepleri için planlı bir çalışma başlatılması gerektiğini belirterek, STK temsilcilerine yönelik Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenecek olan geniş kapsamlı talep ve istişare toplantısına davet etti.

Büyükşehir Belediyesi teknik kadrosunun hazır bekleyeceği toplantıda taleplerin anında giderilmesi için yeni bir uygulama başlatan Beyazgül, “Taleplerin yapılabilirlik noktasında teknik arkadaşlarımız ile anında görüşerek karara bağlayacağız."dedi.

-"SİZLERİN TALEBİ, ESNAFIMIZIN TALEBİDİR"

Başkan Zeynel Abidin Beyazgül, şunları kaydetti:

"Değerli bir ortamda sizlerle bir araya getirdiği için Başkanımız Mustafa beye teşekkür ediyoruz. Taleplerinizi ve isteklerinizi makul bir şekilde değerlendirmek için ilerleyen günlerde sizleri Büyükşehir Belediyesine davet ediyorum. Büyükşehir Belediyemizin teknik heyeti ile sizleri görüştürerek taleplerinizin anında cevap bulmasını sağlayacağız. Sizler bizim için önemlisiniz ve sizlerin talebi esnafımızın talebidir gerekli olan tüm destekleri sizlere sağlayacağız."

Evren Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Mustafa Arslan, ise "Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül’e bizleri kırmayıp davetimize geldikleri için teşekkür ediyoruz. Başkanımıza gerekli olan temel problemleri iletme adına istişare toplantısı düzenledik."dedi.

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Peltek ise, “Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül çalışmalarına hızlı bir şekilde başladı ve göreve geldiği zaman aradığımız başkan bulundu dedik. Anında olaylara müdahil olan ve anında sorunları çözen bir başkanımız oldu."şeklinde konuştu.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adıyaman Belediyesi İşitme Engelliler Galibiyetle Başladı
Adıyaman Belediyesi İşitme Engelliler Galibiyetle Başladı
Mehmet Akif Mahallesi Sakinleri, Sorunlarını Başkan Kılınç’a İletti
Mehmet Akif Mahallesi Sakinleri, Sorunlarını Başkan Kılınç’a İletti