Advert

Muhtarlar Dernek Başkanı İlik, Alçak Terör Saldırısını Kınadı

Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Haci Mustafa İlik, Adıyaman'ın Sincik ilçesinde teröristler tarafından polis otosuna düzenlenen saldırı ile ilgili, "Hiç Kimse Huzur Kenti Adıyaman'ın huzurunu bozamaz."

Muhtarlar Dernek Başkanı İlik, Alçak Terör Saldırısını Kınadı
Muhtarlar Dernek Başkanı İlik, Alçak Terör Saldırısını Kınadı
Bu içerik 300 kez okundu.

İlik, açıklamasında, "Huzurumuzu katletmeye çalışanlara, bunun için gayret gösterenlere, destek olanlara buradan bir çağrımız var. Bu ülkenin huzurunu bozamazsınız ve başaramazsınız." dedi.

Dernek Başkanı İlik, şöyle devam etti:

"Bu alçak saldırıyla bizleri bölebileceklerini, halkı halka kırdırabileceklerini, karanlık emellerine ulaşabileceklerini zanneden hainler, her eylemlerinde olduğu gibi yine emellerine ulaşamamışlardır. Bu hainler ve onların içte ve dıştaki destekçileri, karşılarında bir kez daha terör karşısında birleşen, tek vücut olan bir Adıyaman bulmuşlardır. Adıyaman halkı askerine, polisine, halkına uzanan her kanlı elde, tek yumruk ve tek ses olmayı başarmış, terörü lanetlemiş, hainlere gereken dersi vermiştir. Harcında birlik, kardeşlik ve bağlılık bulunan Adıyaman böylesine kahpece yapılan saldırılarla birbirine daha da kenetlenmekte, bayrağına, cumhuriyetine, polisine ve askerine daha da sahip çıkmaktadır.  Bu ülkenin polisine, askerine, ve halkına yapılacak her saldırıda, saldırıyı yapanların karşısına çıkmaya, bu hainleri lanetlemeye, ülkemizin birliğine, barışına ve geleceğine sahip çıkmaya devam edeceğiz, hain saldırıda şehit olan polis kardeşimize  Allah'tan rahmet  diliyor, emniyet teşkilatımıza  taziye dileklerimi iletiyorum. Milletimize, Adıyamanlı hemşehrilerimize, ailesi ve polis teşkilâtımıza sabır ve başsağlığı diliyorum. Şiddete, teröre ve karanlığa inat tüm terör örgütlerini en büyük lanetle lanetliyoruz."

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Alagöz’den Kaymakam Köksal’a ziyaret
Alagöz’den Kaymakam Köksal’a ziyaret
‘Enerji Çalışanları Haftası’ Kutlamaları Başladı
‘Enerji Çalışanları Haftası’ Kutlamaları Başladı