Advert

Adıyaman'da 13 Bin 046 Öğrenciye "Trafik Dedektifi" Eğitimleri Verildi

Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Şube Müdürlüğüne bağlı ekiplerinden yaz kuran kursları ve yaz okullarında eğitim gören öğrencilere “trafik dedektifi” eğitimleri verildi.

Adıyaman'da 13 Bin 046 Öğrenciye
Adıyaman'da 13 Bin 046 Öğrenciye
Bu içerik 259 kez okundu.

-"13 BİN 046 ÖĞRENCİYE EĞİTİM VERİLDİ"

Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, yaz kuran kursları ve yaz okullarında rekor katılımla öğrencilere “Trafik Dedektifi” eğitimleri verildi. 
Adıyaman'da okulların kapanmasıyla birlikte faaliyete geçen yaz kuran kursları, camiler ve yaz okullarında eğitim gören öğrencilere “trafik dedektif” eğitimi verildi. Eğitim kapsamında kentte yaz kuran kursları, camiler ve yaz okullarında eğitim gören 13 Bin 046 öğrenciye eğitim verildi. 
Verilen “trafik dedektif” eğitimi kapsamında Türkiye geneli Adıyaman Emniyet Müdürlüğü 1'inci olurken verilen eğitimler kapsamında en fazla eğitim verilen il olduğu öğrenildi.
Öğrencilere; karşıdan karşıya güvenli geçme, emniyet kemeri kullanımı ve önemi, araç ön koltukta seyahat etmenin çocuklar üzerindeki zararları, ailelerini trafik kurallarına uymaları konusunda uyarmaları gibi konularda uygulamalı olarak anlatıldı.Eğitime katılan öğrencilere trafik dedektifi kartı verildi.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çiçek: Yaş İlerledikçe Meme Kanseri Riski Artıyor
Çiçek: Yaş İlerledikçe Meme Kanseri Riski Artıyor
Şarampole Devrilen Hafif Ticari Aracın Sürücüsü Yaralandı
Şarampole Devrilen Hafif Ticari Aracın Sürücüsü Yaralandı