Advert Advert

Başkan Baydilli’den Kuran Kursuna Ziyaret

Şanlıurfa Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Esentepe Mahallesinde H. Mehmet Demircioğlu Camiindeki yaz dönemi Kur'an kursunu ziyaret ederek çocuklarla sohbet etti.

Başkan Baydilli’den Kuran Kursuna Ziyaret
Başkan Baydilli’den Kuran Kursuna Ziyaret
Bu içerik 248 kez okundu.

Toplumun her kesimiyle buluşmaya çalışan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, yaz döneminde Kuran'ı Kerim eğitimi gören çocuklarla bir araya geldi. 

Esentepe Mahallesinde bulunan H. Mehmet Demircioğlu Camiindeki Kuran kursundaki çocuklarla bir süre sohbet eden Başkan Baydilli, Kuran'ı kerim ve din eğitiminin öneminden bahsederken, yaz dönemini değerlendirerek Kuran kursuna gelen öğrencileri tebrik etti.
 
Başkan Baydilli, ziyarette çocuklara yaptığı konuşmada, çocukların yaz dönemini Kuran eğitimiyle değerlendirmesinin çok önemli olduğuna dikkat çekerek, "Öğrencilerimiz yaz döneminde Camilerde açılan kurslarda Kuran'ı Kerim ve dinimizi en iyi şekilde öğrenmeye çalışıyor. Biz de ara ara camilerde eğitim gören çocuklarımızı ziyaret ediyoruz. Çocuklarla hasbihal edip Kuran'ı Kerim eğitiminin önemden bahsediyoruz. Ben bu kursta eğitim veren, çocuklara Allah'ın kelamını öğreten hocamıza ve yaz tatilini değerlendirip Kuran'ı Kerim öğrenen çocuklarımıza teşekkür ediyorum. Biz de Karaköprü Belediyesi olarak Sosyal İşler Müdürlüğümüz ile bu kurslarımıza gerekli desteği veriyoruz, vermeye devam edeceğiz."diye konuştu.

Başkan Baydilli, çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirdi, H. Mehmet Demircioğlu Cami İmamı ve Kur'an Kursu hocası Ahmet Sabuncu da Başkan Baydilli’ye ziyaretleri için teşekkür etti. 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Jandarma’dan Sürücülere Kolonya ve Çikolatalı İkramı
Jandarma’dan Sürücülere Kolonya ve Çikolatalı İkramı
Adıyamanlılar Vakfı’nda Geleneksel Bayram Coşkusu Yaşandı
Adıyamanlılar Vakfı’nda Geleneksel Bayram Coşkusu Yaşandı