Adıyaman Belediyesi’nden ‘Doğa Engel Tanımaz’ Etkinliği

Adıyaman Belediyesi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Engelsiz Yaşam Beceri Uygulama Merkezi, eğitim verdiği özel öğrenciler için ‘Doğa Engel Tanımaz’ sloganıyla anlamlı bir etkinliğe imza attı.

Adıyaman Belediyesi’nden ‘Doğa Engel Tanımaz’ Etkinliği
Adıyaman Belediyesi’nden ‘Doğa Engel Tanımaz’ Etkinliği
Bu içerik 200 kez okundu.

Adıyaman Belediyesi Engelsiz Yaşam Beceri Uygulama Merkezi,bünyesinde eğitim verdiği özel öğrencilerin sosyal yaşama daha çabuk adapte olabilmelerini sağlamak için ‘Doğa Engel Tanımaz’ sloganıyla çeşitli etkinliklere imza atmaya devam ediyor.
Daha önce de birçok etkinliğe imza atan Engelsiz Yaşam Beceri Uygulama Merkezi yetkilileri, özel öğrenciler için doğa yürüyüşü düzenleyip, piknik organizasyonu gerçekleştirdi.
Düzenlenen gezi ile ilgili bilgi veren yetkililer, Adıyaman Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi olarak ‘Doğa Engel Tanımaz’ sloganıyla öğrencileri için Gölbaşı Gölleri Tabiat Parkında doğa yürüyüşü ve piknik etkinliği düzenlediklerini dile getirdi. Yetkililer, “Bu doğa yürüyüşünü düzenlememizin amacı, öğrencilerimizin doğa ile iç içe birgün geçirmeleri ve dayanışma duygularının farkına varmalarıdır.Özel öğrencilerimiz burada çeşitli sportif aktivitelerde bulunup, çalınan şarkılarla dans edip, halay çektiler. Enerji dolu birgün geçiren öğrencilerimizin mutluluğu bizleri de sevindirdi. Bize bu imkanları sunan Belediye Başkanımıza ve diğer yetkililerimize çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
Öğrenci velileri ise düzenlenen etkinliklerden dolayı Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a,Adıyaman Belediyesi Engelsiz Yaşam Beceri Uygulama Merkezi yetkililerine ve öğretmenlerine teşekkür etti.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Rektör Turgut’tan Ceylanpınar Gazisi Kaplan’a Ziyaret
Rektör Turgut’tan Ceylanpınar Gazisi Kaplan’a Ziyaret
Çelikhan'a Şehit Ateşi Düştü
Çelikhan'a Şehit Ateşi Düştü