Advert
Adıyaman
Giriş Tarihi : 25-08-2019 09:20

MTTB Genel Başkanı Karayel’den Rektör Turgut’a Ziyaret

Milli Türk Talebe Birliği (MTTB) Genel Başkanı 26. dönem Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel, Adıyaman Üniversitesini ziyaret ederek, Rektör Prof. Dr. Mehmet Turgut ile bir araya geldi.

MTTB Genel Başkanı Karayel’den Rektör Turgut’a Ziyaret

Turgut ile görüş alışverişinde bulunan Karayel, “Adıyaman Üniversitesi Rektörlüğü görevine atanan Prof. Dr. Mehmet Turgut’a yeni görevinde başarılar diledi.

Karayel, "Kendisi yakından tanıdığımız, değerli bir hekim ve önemli bir bilim adamıdır. Bilgi ve donanımıyla Adıyaman Üniversitesinin çehresini değiştirerek, Adıyaman iline önemli katkılar sağlayacağından hiç şüphemiz yok. Bizler Milli Türk Talebe Birliği olarak hocamızın yanında ve destekçisi olacağız.” dedi.

Rektör Turgut ise ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Milli Türk Talebe Birliği Genel Başkanı 26. Dönem Kayseri Milletvekilimiz İsmail Emrah Karayel’in üniversitemize yapmış olduğu ziyaret bizleri ziyadesiyle memnun etti. Kendilerinin müspet görüş ve düşünceleri bizi ayrıca mutlu etmiştir. Kendilerine teşekkür ediyorum. Bizim amacımız Adıyaman Üniversitesini yerelde sadece Adıyaman’ın değil ulusal ve uluslararası camiada Türkiye'nin parlayan üniversitelerinden biri yapmaktır. Bu maksatla üniversitemizde yapmış olduğumuz her yatırım ve hizmet özelde öğrenci ve çalışanlarımıza olduğu kadar, genelde Adıyaman ve ülkemize yapılan bir yatırım ve hizmettir. Bu düşüncelerle çalışıyor ve gayret ediyoruz. Bu şekilde de çalışmaya devam edeceğiz."dedi.

Ziyaretin ardından onur defterini imzalayan Karayel ve beraberindeki heyet, üniversiteden ayrıldı.

Kaynak : PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA