Advert
Adıyaman
Giriş Tarihi : 26-08-2019 16:10

Başkan Kılınç: Belediye Başkanlığı Bir Halk Görevidir

Yoğun mesaisinden geri kalan zamanını vatandaşlarla buluşarak geçiren Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, makamında ağırladığı hemşerilerinin sorun ve önerilerini dinliyor.

Başkan Kılınç: Belediye Başkanlığı Bir Halk Görevidir

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, yoğun mesaisinden geriye kalan zamanlarını vatandaşlarla buluşarak geçiriyor. Cuma günleri öğleden sonra gerçekleştirilen vatandaş buluşmalarında kendisine gelen talep, öneri, şikayet ve sorunları dinleyip, çözülmesi için ivedi şekilde gerekli birimlere talimatlarda bulunan Başkan Kılınç, Belediye Başkanlığının bir halk görevi olduğunu, başkanlık makamının da halkın evi olduğunu söyledi.
Görevlerinin, partili ayrımı yada başka tür bir ayrım yapmadan herkese eşit mesafede yaklaşıp, hizmet götürmek olduğunu da sözlerine ekleyen Başkan Kılınç, “Göreve başladığımız günden bu yana kapımızı her kesimden vatandaşımıza ve misafirimize açtık, bundan sonra da açmaya devam edeceğiz” diye konuştu.
Başkan Kılınç’ın kendileriyle sık sık bir araya gelmesinden duydukları memnuniyeti ifade eden vatandaşlar ise önerileri ve sorunlarını direk başkana iletebilmenin çok önemli olduğuna dikkat çekerek, hassasiyetinden dolayı Başkan Kılınç’a teşekkür etti.

 

Kaynak : PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA