Advert
Advert

Muhtarlar Derneği Başkanı İlik'ten Gençlik Merkezine Destek

Adıyaman Gençlik Merkezi Müdürü Ayhan Tekin ve üyeler, Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Başkanı Hacı Mustafa İlik'i ziyaret etti.

Muhtarlar Derneği Başkanı İlik'ten Gençlik Merkezine Destek
Muhtarlar Derneği Başkanı İlik'ten Gençlik Merkezine Destek
Bu içerik 355 kez okundu.

Ziyaret kapsamında tüm muhtarlarla görüşerek dayanışma halinde çalışmayı hedefleyen Adıyaman Gençlik Merkezi üyeleri, merkezin görünürlüğünü artırarak, daha fazla gence ulaşabilmek, sosyal anlamda dezavantajlı gençlerin projelere katılımını sağlamak ve gençleri projelere dahil etmeyi amaçlıyor.

Gençlik Merkezi Müdürü Ayhan Tekin, yaptığı açıklamada yeni seçilen muhtarlara hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak mahallelerde Gençlik Merkezi ile birlikte gerçekleştirebilecekleri projelerle ilgili muhtarlar ile istişarelerde bulunduklarını belirtti.

Tekin, şunları ifade etti:

"İlimizdeki gençlerin Gençlik Merkezileri tarafında yapılan programlara, projelere ve aktivitelere yoğun bir şekilde katılım sağlanması için mahalle muhtarlar ile birlikte çalışmalar yapacağız. Bu anlamda mahallerde şehit aileler, çevre temizliği, yaşlı ziyaretleri, özelikle gençlere yönelik kitap okuma alışkanlığını yayma çalışmaları yapmayı planlıyoruz. Bu konuda mahalle muhtarlar ile yapılan görüşmelerin çok olumlu geçeceğini muhtarlarımızın her türlü konularda yardım ve desteklerini esirgemeyeceklerini biliyoruz."

-"GENÇLERİMİZİ TEBRİK EDİYORUM"

Yapılan ziyaretten son derece memnun olduğunu belirten Dernek Başkanı Haci Mustafa İlik ise" Gönüllülük Hareketi olarak, 'insanlığın ihtiyacı olan merhametli gönüller inşa etmek' amacıyla yola çıkan gençlerimizi tebrik ediyorum. Bu yolda bizler, kalbimizin ulaşmadığı tek bir ülke tek bir il kapsamında  geleceğin mimarları olan gençlerle daha iyi bir dünyaya ışık tutmak için çaba sarf etmek zorundayız. Bu anlamda mahalle muhtarları olarak geleceğimiz olan gençlerin daima yanında olmaya hazırız." dedi.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adıyaman'da Balkondan Düşen Genç Kız Yaralandı
Adıyaman'da Balkondan Düşen Genç Kız Yaralandı
Gölbaşın’da Otomobil Ata Çarptı: 2 Yaralı
Gölbaşın’da Otomobil Ata Çarptı: 2 Yaralı