Başkan Kılınç, Mahalle Muhtarlarıyla Bir Araya Geldi

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek mahallelerin sorunlarını çözmek için istişare etti.

Başkan Kılınç, Mahalle Muhtarlarıyla Bir Araya Geldi
Başkan Kılınç, Mahalle Muhtarlarıyla Bir Araya Geldi
Bu içerik 210 kez okundu.
Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, şehrin en ücra köşesine kadar hizmet götürebilmek için mahalle muhtarlarından destek almaya devam ediyor.
Göreve seçildiği ilk günden bu yana yoğun bir çalışma temposu içerisine giren Başkan Kılınç, bir yandan ilin temel sorunlarını ortadan kaldıracak projelerin takibini yaparken, diğer yandan da şehrin en ücra köşesindeki sorunu bile ortadan kaldırmak için gayret ortaya koyuyor.
Bu anlamda her zaman bilgi alışverişinde bulunduğu mahalle muhtarlarıyla bir kez daha makamında bir araya gelen Belediye Başkanı Kılınç, muhtarlardan mahallelerinin sorunları hakkında bilgi aldı.
Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Dayanışma Derneği Başkanı Abdulkadir Geylani Taş’ın öncülüğünde, Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç ile bir araya gelen muhtarlar ziyarette yaptıkları konuşmada, sık sık kendileriyle görüşerek mahallelerinin sorunlarını ortadan kaldırma gayreti içerisinde olan Başkan Kılınç’a teşekkür etti.
Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç ise tek gayelerinin temel sorunlarından arındırılmış bir Adıyaman olduğunu dile getirerek, “Adıyaman Belediyesi olarak hizmeti şehrin en ücra köşesine kadar götürmek boynumuzun borcu. Bunun en doğru yolu da muhtarlarımızla ortak hareket etmektir.” şeklinde konuştu.
Başkan Kılınç konuşmasının devamında, muhtarlık makamının, halkla kurumlar arasında bir köprü olduğunu belirterek, “Bundan dolayı bizde mahallelerimizde yapacağımız çalışmaları muhtarlarımızın ve mahallelinin talepleri doğrultusunda gerçekleştireceğiz. Tek gayemizAdıyaman’ımız için el birliğiyle güzel çalışmalara imza atmaktır. Bu konuda hiçbir zaman görevden kaçmayıp, her zaman bize destek olan muhtarlarımıza özverilerinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.
Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Rektör Turgut’tan Ceylanpınar Gazisi Kaplan’a Ziyaret
Rektör Turgut’tan Ceylanpınar Gazisi Kaplan’a Ziyaret
Çelikhan'a Şehit Ateşi Düştü
Çelikhan'a Şehit Ateşi Düştü