Advert

Başkan Dağtekin Vatandaşları Dinliyor

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, parti binasında düzenlediği 'Halk gününde' vatandaşları dinledi.

Başkan Dağtekin Vatandaşları Dinliyor
Başkan Dağtekin Vatandaşları Dinliyor
Bu içerik 130 kez okundu.

İl Başkanı Mehmet Dağtekin, her Pazartesi ve Cuma günlerinde düzenledikleri Halk Günü'nde vatandaşların sorun ve şikayetlerini dinlemeyi sürdürüyor.

Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Dağtekin, öneri, talep ve şikayetlerini tek tek dinleyerek notlarını alıyor.

-"HAFTANIN HER GÜNÜ NÖBETÇİ ARKADAŞIMIZ VAR"

Dağtekin, nöbetçi yönetim kurulu üyesi uygulamasıyla da vatandaşların sorunlarına çözüm üretmeye çalıştıklarını belirterek, "Parti teşkilatımızı asla boş bırakmıyoruz. Bizim bir nöbetçi yönetim kurulu üyesi uygulamamız var.  İl başkan yardımcıları veya yönetim kurulu üyesi, Merkez İlçe Teşkilatımızdan, Kadın Kollarımızdan, Gençlik Kollarımızdan mutlaka bir yönetim kurulu üyesi arkadaşımız haftanın her günü nöbetçi olarak kalıyor. Vatandaşlarımızın dilek ve şikayetlerini anında dinlemek, hem de daha yakın bir temas içerisinde bulunmak için uzun süredir bu uygulamamız devam ediyor."dedi.

Millete hizmet etmenin en önemli araçlardan birinin de gönül siyaseti olduğuna değinen Dağtekin,"Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın milletimizle kurduğu güçlü gönül bağı aslında oy vermenin ötesinde büyük bir anlam taşıdığının farkındayız. Bizler de liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın etrafında kenetlenerek milletimizle kurduğumuz güçlü gönül bağını koruyarak hedefleri yükseltmek, çıtayı daha yukarılara çıkarma gayreti içerisindeyiz."dedi.

-"ÇÖZÜM ÜRETMEYE ÇABALIYORUZ"

İl Başkanı olarak haftanın iki günü vatandaşlarla bir araya geldiklerini anımsatan Dağtekin, şunları kaydetti:

"Gelen kardeşlerimizin mutlaka sorunları, dertleri vardır. Bizlerle paylaştıklarında çözemeyeceklerimiz vardır, çözebileceklerimiz vardır. Ama ulaşılabilirlik konusunda hamd olsun göreve geldiğimizden bu yana bu uygulamayı hiç aksatmadan sürdürerek onları can kulağı ile dinliyoruz. Adıyamanlı kardeşlerimiz bizim için her şeyin önündedir. Dün olduğu gibi bugün de vatandaşımıza kulak veren, onları gerçekten, samimi bir şekilde dinleyen ve sonuç odaklı çalışan bir partiyiz. Bu çalışmayı yaparken empati kurarak vatandaşlarımızın talep ve önerilerini dinliyor ve çözüm üretmeye çabalıyoruz. Benim olmadığım zamanlarda arkadaşlarımız mutlaka notlarını alıyorlar. Gerekli mercilere iletiyorlar. Başkan düzeyinde çözülebilecek konuları da il başkanı olarak çözüyoruz. Bizim buradaki amacımız halkımızla bağımızı koparmamak. Halkımızın Ak Parti’ye olan gönül bağını Adıyaman nezdinde hiç geri bırakmamak. Çünkü biz bu kutlu yolculuğa çıkarken bu milletle başladık ve bu milletin gönlüne giren Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliği, teşkilat mantığı ile, teşkilat anlayışıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz."

-"SİYASAL SİSTEMİMİZ TAMAMEN HALK İÇİNDİR"

Teşkilattaki halk günleri dışında kalan diğer günlerde ise vatandaşın ayağına giderek onları tek tek dinlediklerini belirten Dağtekin, "Siyasal sistemimiz tamamen halk içindir. Her zaman ifade ediyorum; Siyaset halk için yapılır, halka rağmen değil. Örneğin, bu sabah  İl Genel Meclis Üyesi arkadaşlarımızla bir araya geldik. AK Parti grubu olarak toplanarak köylerimizde yapılan çalışmaları, yaşanan sorunları ele aldık. Bunun dışında gün içerisinde mutlaka farklı yerlerde özellikle bürokrasimizde birbirimizi tamamlayabileceğimiz konular nelerdir, bunun üzerinde çalışmalar yapıyoruz. Mesela Adıyaman’ımıza bir hizmet gelecek veya bir proje var, siyasi erk olarak bizimle tamamlanacak bölüm ne ise elimizden geleni gayreti gösteriyoruz. Vatandaşımızın yaşadığı sorunları çözmek en büyük mutluluk kaynağımız. Milletin dertleriyle dertlenmek, sorunlarına çare üretmek için var gücümüzle çalışmalarımıza devam edeceğiz." şeklinde konuştu.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çiçek: Yaş İlerledikçe Meme Kanseri Riski Artıyor
Çiçek: Yaş İlerledikçe Meme Kanseri Riski Artıyor
Şarampole Devrilen Hafif Ticari Aracın Sürücüsü Yaralandı
Şarampole Devrilen Hafif Ticari Aracın Sürücüsü Yaralandı