Advert

Adıyaman Belediyesi’nde Kan Bağışı Kampanyası Düzenlenecek

Adıyaman Belediyesi, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Suriye’de sürdürdüğü ‘Barış Pınarı Harekatı’na katılan Mehmetçiğimize destek olmak amacıyla kan bağışı kampanyası düzenleyecek.

Adıyaman Belediyesi’nde Kan Bağışı Kampanyası Düzenlenecek
Adıyaman Belediyesi’nde Kan Bağışı Kampanyası Düzenlenecek
Bu içerik 265 kez okundu.

Adıyaman Belediyesi, Türk Kızılayı işbirliğiyle, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Suriye’de gerçekleştirilen ‘Barış Pınarı Harekatı’na katılan Mehmetçiğimize destek olmak amacıyla ‘Mehmetçiğimize Selam Olsun, Kanımız Feda Olsun’ sloganıyla kan bağışı kampanyası düzenleyecek.
18 Ekim Cuma günü Adıyaman Belediyesi ana bina bahçesi ile Petrol Caddesi üzerinde bulunan ek bina bahçesinde gerçekleştirilecek olan kampanya ile ilgili bilgi veren yetkililer, Türkiye’nin sınırında bulunan terör örgütlerini yok etmek ve bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan ‘Barış Pınarı Harekatı’na destek vermek amacıyla böyle bir kampanya düzenlemeye karar verdiklerini belirterek, “Ülkemizin refahı ve bölgenin barışı için şu an sınır ötesinde operasyonda olan Mehmetçiğimizin her zaman yanında olduğumuzu göstermek amacıyla böyle bir kampanyaya imza atmak istedik. İnşallah hiçbir askerimiz ihtiyaç duymaz ama olur ya ihtiyaç duyarlarsa Türk Kızılayı’mızın bünyesinde hazır bulunması için ‘Mehmetçiğimize Selam Olsun, Kanımız Feda Olsun’ sloganıyla düzenleyeceğimiz kan bağışı kampanyamız 18 Ekim Cuma günü sabah 09.00 ila akşam 18.00 saatleri arasında belediyemiz ana bina bahçesi ile Petrol Caddesi üzerinde bulunan ek binamızın bahçesinde kurulacak olan çadırlarda bağışlar kabul edilecek. Tüm halkımızı ve personelimizi bu önemli kampanyamıza destek vermeye davet ediyoruz” diye konuştu.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Alagöz’den Kaymakam Köksal’a ziyaret
Alagöz’den Kaymakam Köksal’a ziyaret
‘Enerji Çalışanları Haftası’ Kutlamaları Başladı
‘Enerji Çalışanları Haftası’ Kutlamaları Başladı