Advert
Advert
Advert

Başkan Alkayış’tan 33 Mahalle Muhtarına Hayırlı Olsun Ziyareti

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, kentte bulunan 33 mahalle muhtarını ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Başkan Alkayış’tan 33 Mahalle Muhtarına Hayırlı Olsun Ziyareti
Başkan Alkayış’tan 33 Mahalle Muhtarına Hayırlı Olsun Ziyareti
Bu içerik 270 kez okundu.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, 31 Mart yerel seçimlerde program dahilinde AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı tarafından kentte bulunan 33 mahalle muhtarını ziyaret ettiklerini ve seçim sonrası ise tekrardan 33 muhtara hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

31 Mart Yerel Seçimlerinde demokrasi şölenin birisi muhtarlık seçimi olduğunu belirten AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış,"AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı olarak Merkez İlçemizde bulunan 33 mahalle muhtarımızı ziyaret ettik. 31 Mart Yerel Seçimlerinde demokrasi şölenlerinden birisini muhtarlık seçimlerimizde de yaşadık. Merkez İlçe teşkilatımızın oluşturdu program ile yeni dönemde seçilen muhtarlarımıza hayırlı olsun ziyaretleri gerçekleştirip, muhtarlarımızla mahalle sıkıntılarını tek tek inceledik. Bu çalışmamızda Merkez İlçe yönetim kurulumuz ve gittiğimiz mahalledeki partimizin Mahalle Başkanı ile ziyaret gerçekleştirdik. Mahallelerimiz ile ilk çalışmayı seçimlerden önce mahalle başkanlarımızın koordinesinde gerçekleştirip mahallenin talep ve sıkıntıları üzerine istişareler gerçekleştirmiştik. Seçilen muhtarlarımız ile mahalle talep ve sıkıntılarını kısa vadede, orta vadede ve uzun vadede çözümleme üzerine çalışmalarımızı yürüttük. Bilindiği üzerine muhtarlık müessesesi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da önemle üzerine durduğu müesseselerimizden biri haline gelmiştir. Cumhurbaşkanımızın muhtarlarımız ile buluşmaları unutulma boyutuna gelmiş muhtarlık kurumunu bir kez daha gündeme taşımış ehemmiyetinin farkınladığı sağlanmış oldu. Teşkilatımızın da gayesi muhtarlık kurumunun taleplerini gerekli yerlere ulaştırmakta hep destekçi olmaktır. Partimiz olarak muhtarlık müessesesine sonuna kadar desteğe hazırız.Bizleri muhtarlık çalışma ofislerinde misafir eden ziyaretlerimizi kabul edip mahalle sıkıntılarını bizlerle paylaşan 33 mahalle muhtarımıza teşkilatım adına yürekten teşekkür ediyor, kendilerine muvaffakiyetler diliyorum."dedi.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yunanistan'da Gölbaşı Rüzgarı Esti - Videolu Haber
Yunanistan'da Gölbaşı Rüzgarı Esti - Videolu Haber
Türkiye Geneli 'Otobüs Kazalarının Önlenmesine Yönelik' Eş Zamanlı Toplantı
Türkiye Geneli 'Otobüs Kazalarının Önlenmesine Yönelik' Eş Zamanlı Toplantı