Advert

Adıyaman’da Amatör Futbol Spor Kulüp Başkanları Buluştu

Adıyaman’da 1. amatör kümede mücadele eden 20 takım ve 2. amatör kümede mücadele eden 30 Amatör Spor Kulübünün Başkanları Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş ile Gençlik Merkezinde düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

Adıyaman’da Amatör Futbol Spor Kulüp Başkanları Buluştu
Adıyaman’da Amatör Futbol Spor Kulüp Başkanları Buluştu
Bu içerik 255 kez okundu.

Gençlik Merkezinde düzenlenen toplantıya, Gençlik ve Spor Şube Müdürleri, ASKF Başkanı, Futbol İl Temsilcisi, Amatör Kulüp Başkanları, TFFHGD Derneği İl Hakem Kurulu Üyeleri, Saha Komiserleri Derneği Başkanı, Amatör Futbol Spor Kulüplerinin Başkanları ve temsilcileri katıldı.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, yaptığı açıklamada, “İl Müdürlüğü olarak Adıyaman’da bulunan tüm tesislerimizi 7/24 tüm sporculara ve vatandaşlarımıza açmış durumdayız. Bugün Adıyaman’da on binlerce sporcunun lisanslı bir şekilde spor yapması şüphesiz Amatör Spor Kulüplerimizin gençleri spora teşvik etmek anlamında katkısını göstermektedir. Gelecekte bu kenti spor adına çok daha iyi yerlere getirmek için tüm spor kulüplerimiz ve spor camiasıyla birlikte yolumuza devam edeceğiz."dedi.

Spor yatırımları konusunda Adıyaman’da birçok spor tesisin kazandırıldığına dikkat çeken İl Müdürü Keleş, Merkez Çok Amaçlı Spor Salonu ( Sporcu Fabrikası ) Kâhta Spor Kompleksi ( 2.500 Seyircili Spor Salonu ve Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ) Besni Gençlik Merkezi,  projelerinin devam ettiğini söyledi.

Ayrıca merkeze 2. Gençlik Merkezi için tahsis çalışmaları devam ettiğini  belirten Keleş, Gölbaşı Gençlik Merkezinin arazi çalışmaları ve ihaleye esas tüm iş ve işlemleri bitirilmiş olup Spor Genel Müdürlüğü Tesisler Dairesi Başkanlığınca ihalesinin yapılması beklendiğine dikkat çekti.

Keleş, Merkez Altınşehir Futbol Sahası sentetik çimi değişimi, Kahta Stadı çim değişimi, Besni Stadyumu onarım işi, Gölbaşı İlçe Spor Salonunun Çatı Değişimi, Samsat ilçe Stadı İhate Duvarı işi ve Merkez 100. Yıl Yüzme Havuzu nem alıcıları alımı ihale işlemlerinin devam ettiğini ve en kısa zamanda tamamlanacağını belirtti.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kantinciler Adıyaman’da Buluştu
Kantinciler Adıyaman’da Buluştu
Zatürre Bardaktan Da Bulaşabilir, Hapşırıkla Da Geçebilir
Zatürre Bardaktan Da Bulaşabilir, Hapşırıkla Da Geçebilir