Advert

PTT Başmüdürü Fırat'tan Vali Pekmez'e Ziyaret

1840 yılından günümüze kadar hizmette sınır tanımayan bir anlayış ve şuur ile hizmet vermeye devam eden PTT Teşkilatı, 179. kuruluş yıldönümünü kutluyor.

PTT Başmüdürü Fırat'tan Vali Pekmez'e Ziyaret
PTT Başmüdürü Fırat'tan Vali Pekmez'e Ziyaret
Bu içerik 183 kez okundu.

Türkiye’nin en köklü kurumlarından biri olarak 2 asra yaklaşan tecrübesi ile vatandaşlara hizmet veren PTT A.Ş. bir dünya markası olma vizyonu doğrultusunda çalışmalarına devam ediyor. 

PTT’nin kuruluşunun 179. yıldönümü etkinlikleri kapsamında kurum çalışanları ile birlikte Vali Aykut Pekmez’i makamında ziyaret eden PTT Başmüdürü Remzi Fırat, PTT’nin çalışmalarıyla ilgili bilgi vererek, PTT’nin 1840 yılından bu zamana 2 asra yakın bir süredir kesintisiz bir şekilde vatandaşlara çağın gereklerine uygun hizmet vermeye devam eden köklü bir kurum olduğunu söyledi.  

Vali Aykut Pekmez ise, PTT’nin 179. kuruluş yıldönümünü kutlayarak, PTT çalışanlarının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 

Vali Pekmez, PTT, uzun yıllara dayanan tecrübe ve birikimi, yaygın hizmet ağı ile vatandaşlara sunulan hizmetin kalitesini yükseltmek adına her geçen gün kendini yenilemekte olduğunu belirterek, "Gelişen teknolojiye uygun olarak dünyada haberleşme alanında yaşanmakta olan baş döndürücü gelişmeleri aynı anda uygulamaya koymaktadır. Bu vesileyle büyük bir özveriyle çalışarak halkımıza hizmet veren PTT’nin 179. kuruluş yıldönümünü kutluyor, tüm kurum çalışanlarına başarılar diliyorum.”dedi. 

Ziyarette PTT Başmüdürü Remzi Fırat, PTT’nin kuruluşunun 179. yıldönümü etkinlikleri kapsamında hazırlanan pul koleksiyonu ve harita kataloğu albümünü Vali Aykut Pekmez’e takdim etti. 

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kantinciler Adıyaman’da Buluştu
Kantinciler Adıyaman’da Buluştu
Zatürre Bardaktan Da Bulaşabilir, Hapşırıkla Da Geçebilir
Zatürre Bardaktan Da Bulaşabilir, Hapşırıkla Da Geçebilir