Gölbaşı
Giriş Tarihi : 01-11-2019 19:25

AB Delegasyon Başkanı Büyükelçi Berger Gölbaşı’nı Ziyaret etti

UNESCO Küresel Medya ve Enformasyon Okur Yazarlığı Haftası kapsamında AB-Türkiye Gençlik Forumuna katılmak üzere Adıyaman’a gelen AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger, Gölbaşı Kaymakamı Mutlu Köksal’ı ziyaret etti.

AB Delegasyon Başkanı Büyükelçi Berger Gölbaşı’nı Ziyaret etti

Büyükelçi Berger’in Gölbaşı ziyaretinden dolayı çok memnun olduğunu ifade eden Gölbaşı Kaymakamı Köksal, bu ziyaretin hem Avrupa Birliği için, hem de Türkiye için katkı sağlayacağını düşündüğünü belirterek, "İnşallah Sayın Büyükelçi de hem Adıyaman’ı, hem Gölbaşı’nı gezmekten keyif duyacaktır. Hepinizi saygıyla selamlıyorum.” dedi.

Büyükelçi Berger ise ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek, Kaymakam Köksal’a teşekkürlerini iletti.

Berger, konuşmasına şöyle devam etti:

"Bizi kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Bu ziyareti yapmak bizim için de büyük bir mutluluk. Dün Adıyaman’a geldik. Aynı zamanda Türkiye’nin farklı bölgelerinden yüzlerce genç de Adıyaman’da. Bizim her yıl yaptığımız Avrupa Birliği Türkiye Gençlik Forumunu bu sene Adıyaman’da düzenliyoruz. Sabah bir açılış oturumu ve çalıştayla başladık. Bu senenin konusu online bilgi ve aynı zamanda dezenformasyon. Açılışı üniversitede yaptık. Bu gün de yarın da bu forumumuz devam edecek. Bu tür etkinlikler aynı zamanda şehir merkezinden çıkıp civarı da keşfetmek açısından çok iyi bir fırsat oluyor.."

Büyükelçi Berger daha sonra Gölbaşı Belediyesine giderek Belediye Başkanı İskender Yıldırım’ı ziyaret etti.

Kaynak : PHA
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA