Advert
Advert

Vali Pekmez, Vatandaşlarla Buluştu

Adıyaman Valisi Aykut Pekmez, "Vatandaşla Buluşma-Halk Toplantıları" kapsamında Halk Eğitim Merkezi'nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Vali Pekmez, Vatandaşlarla Buluştu
Vali Pekmez, Vatandaşlarla Buluştu
Bu içerik 398 kez okundu.

Vali Aykut Pekmez Başkanlığında Halk Eğitim Merkezinde düzenlenen "Halk Günü" toplantısına Belediye Başkan Vekili Mithat Töken, Vali Yardımcıları Ayhan Akpay, Bedir Deveci, Mustafa Dinç, İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy, İl Emniyet Müdür Vekili Sezai Doruk, kamu kurum ve kuruluşların amirleri, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı. 

Vatandaşların istek ve taleplerini kamu kurumlarının ilgili mercilerine doğrudan iletilmesini sağlamak, sorunlara hızlı çözümler bulmak ve vatandaşların devletle bağını daha da güçlendirmek adına yapılan buluşmada Vali Aykut Pekmez, vatandaşların talep, öneri ve sorunlarını tek tek dinledi.

Toplantı öncesi İl Emniyet Müdür Yardımcısı Nuh Tezcan, mahalleler bazında rakamlarla kentteki güvenlik ve asayiş olayları ile emniyetin faaliyet ve çalışmaları hakkında bir sunum yaptı. Toplantıda konuşan Vali Aykut Pekmez, "Adıyamanlı vatandaşlarımızın huzur ve refahının artırılması için ilin yöneticileri olarak eldeki imkanları en iyi şekilde vatandaşlarımızın hizmetine sunmanın gayreti içerisindeyiz. Bu toplantıyı düzenlememizin amacı, bizim göremediğimiz, fark edemediğimiz hizmetleri ve varsa eksiklikleri birinci ağızdan siz değerli vatandaşlarımızdan dinlemektir. Problemleri ve yapılması gereken çalışmaları da birlikte istişare ederek çözeceğiz."dedi.

Vali Aykut Pekmez’in konuşmasının ardından, devlet-millet kaynaşmasını sağlayan ve devletle-millet arasında güçlü bir bağ oluşturulması amacıyla düzenlenen ve karşılıklı sohbet havasında geçen toplantıda, vatandaşların ve mahalle muhtarlarının dile getirdiği hususlar ve talepler dinlenilerek, sorunların çözümü noktasında görüş alışverişinde bulunuldu. 

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Voleybol Bölgesel Lig Finalleri Gölbaşı'nda Yapıldı
Voleybol Bölgesel Lig Finalleri Gölbaşı'nda Yapıldı
Gölbaşı’da 'Bir Çocukta Sen Güldür' Projesi Sürüyor
Gölbaşı’da 'Bir Çocukta Sen Güldür' Projesi Sürüyor