Advert
Advert

AK Partili Gençlerden Örnek Davranış

Adıyaman'ın Samsat ilçesinde AK Parti Gençlik Kolları üyeleri yolda heyelan nedeniyle yola savrulan taşları temizleyerek örnek davranış sergiledi.

AK Partili Gençlerden Örnek Davranış
AK Partili Gençlerden Örnek Davranış
Bu içerik 114 kez okundu.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Yalçın beraberindeki yönetimle birlikte Samsat ilçesinde devam eden parti çalışmalarına katılmak üzere giden üyeler yolda gördükleri taş parçalarını toplayarak sürücülerin rahat bir sürüş gerçekleştirmesini sağladı.

-"HALKIMIZA HİZMET ETMEYİ KENDİMİZE GÖREV BİLDİK"

Çalışmalar kapsamında Samsat ilçesi dönüşünde yolda yağmur nedeniyle dağdan kopan taş parçalarını üyeleriyle birlikte topladıklarını belirten Yalçın, şunları ifade etti:

"İlçemizin yol güzergahında bazen yoğun yağan yağmurlar nedeniyle kaya parçaları yola düşmekte. Düşen kaya parçaları araç sürücüleri açısından oldukça tehlikeli olabiliyor. Samsat ilçesi dönüşünde yola düşen kaya parçalarını gördük ve herhangi bir tehlikeye sebep olmadan kaya parçalarını yol üstünden alarak yol kenarına attık. Bizler sadece siyasi parti temsilciliğinin dışında bu toplumun insanlarıyız. Halkımıza hizmet etmeyi kendimize bir görev olarak bildik. İnşallah bundan sonrada aynı azim ve kararlılıkla çalışacağız."

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cezaevi Firarisi Yakalandı
Cezaevi Firarisi Yakalandı
Adıyaman’da Karbonmonoksit Zehirlenmesi: 1 Ölü
Adıyaman’da Karbonmonoksit Zehirlenmesi: 1 Ölü