Advert
Advert

Adıyaman Valisi Pekmez’in Yeni Yıl Mesajı

Adıyaman Valisi Aykut Pekmez, yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımladı.

Adıyaman Valisi Pekmez’in Yeni Yıl Mesajı
Adıyaman Valisi Pekmez’in Yeni Yıl Mesajı
Bu içerik 357 kez okundu.

Vali Pekmez, mesajında, acı ve tatlı hatıralarıyla 2019 yılını geride bırakıldığını belirterek, "Yeni umut ve beklentilerle karşılamaya hazırlandığımız 2020 yılının ülkemiz başta olmak üzere dünya ve insanlık için, barışın ve hoşgörünün egemen olduğu, acıların yaşanmadığı, birlik ve beraberliğimizin pekiştiği, huzur ve esenliğin hakim olduğu güzel günler getirmesini temenni ediyorum."dedi.

Her yeni yıl beraberinde yeni umutları, yeni umutlar ise daha güzel başlangıçları hayatımıza getireceğine işaret eden Pekmez,  şunları ifade etti:

"Tüm insanlığın büyük ümitler beslediği, yeni bir dönemin başlangıcı olan bu günlerin, geride bırakılan 2019 yılının muhasebesini yaparken, 2020 yılı da yeni hedeflerin belirlenmesi açısından büyük önem taşımaktadır. Adıyaman Valiliği olarak yeni yılda da toplumun tüm kesimleriyle tam bir işbirliği ve dayanışma içerisinde ilimiz adına koyduğumuz hedefleri gerçekleştirebilmenin, halkımıza daha fazla sosyal ve ekonomik imkânlar sunabilmenin gayreti içerisinde olacağız. Tarihi birikiminden ve var olan potansiyelinden aldığımız güçle Adıyaman’ımızın önüne yeni ufuklar açma, gelişimine ivme kazandırma konusunda azim ve kararlılığımızı sürdüreceğiz. Ülkemizin birlik ve beraberliği, halkımızın huzur ve güveni ile vatan, bayrak ve mukaddesat uğruna hayatını feda etmekten tereddüt etmeyen aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi şükran ve minnetle anıyorum. Bu vesileyle 2020 yılının ilimiz, ülkemiz ve tüm dünya için barış, kardeşlik ve huzur ortamının arttığı, sıkıntıların sona erdiği bir yıl olmasını temenni ediyor, hizmetinde bulunmaktan büyük bir onur ve gurur duyduğum saygıdeğer Adıyamanlı hemşerilerimin, her kademedeki kamu görevlisi arkadaşlarımın ve basın mensuplarımızın yeni yılını en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum."

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adıyaman'da Balkondan Düşen Genç Kız Yaralandı
Adıyaman'da Balkondan Düşen Genç Kız Yaralandı
Gölbaşın’da Otomobil Ata Çarptı: 2 Yaralı
Gölbaşın’da Otomobil Ata Çarptı: 2 Yaralı