Advert
Advert
Advert

İlçe Milli Eğitim Müdürü Özdemir’den Yarıyıl Tatili Mesajı

Adıyaman Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh Özdemir, 2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılının 1. Kanaat döneminin sona ermesi nedeniyle yazılı bir mesaj yayımladı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Özdemir’den Yarıyıl Tatili Mesajı
İlçe Milli Eğitim Müdürü Özdemir’den Yarıyıl Tatili Mesajı
Bu içerik 408 kez okundu.

Adıyaman Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh Özdemir, mesajında, 2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılının 1. Kanaat döneminin bu gün itibariyle sona erdiğini kaydetti.

Karnelerini alan tüm öğrencilere hayırlı olmasını dileyen Özdemir, "Öğrencilerin sömestri tatilini dinlenerek, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler yaparak geçirmesinin çok daha iyi olacağını düşündüğünü ifade etti.

Özdemir, "Aldığınız karneler, her şey değildir. Karne, her şeyi ölçmeye yarayan bir belge de değildir. Elbette ki karnelerinizde bu döneme ait akademik göstergeler mevcuttur. Ancak bu göstergeler her an değişebilecek göstergelerdir. Sizin 2. kanaat dönemindeki performansınız, şu an aldığınız karnelerinizdeki tüm notları değiştirecektir. Bu yüzden, karnedeki göstergelere kilitlenip kalmaktansa önünüze bakmanız ve bu göstergeleri daha da yükseltmek için planlı, programlı çalışmanız gerekmektedir. Unutmayınız ki akademik başarılar, davranışlarımızla taçlandırılmadıkça hiçbir değer ifade etmez. Biz, sizlerden en evvel ve her şeyden evvel iyi bir insan olarak yetişmenizi istiyoruz. Bu da sevgi, saygı, hoşgörü, iyi niyet, merhamet, vicdan, hak, adalet, barış …. gibi değerleri dünyanıza sokup bunları tüm hayatınız boyunca davranış haline getirmenizle mümkün olacaktır."dedi.

Sömestri tatilini bol bol dinlenerek, aile büyüklerini, komşuları, hasta ve yaşlıları ziyaret ederek; sosyal, kültürel sportif ve sosyal sorumluluk projelerine katılarak, tabiî ki en çok da kitap okuyarak geçirmelerini ifade eden Özdemir, "Kıymetli meslektaşlarım, saygıdeğer öğretmen arkadaşlarım,İlçemiz eğitim-öğretiminde yürek teriniz var. Gayretli çalışmalarınızla Gölbaşı, her geçen gün eğitim-öğretimdeki başarılarını daha da artırarak yoluna devam ediyor. Sizin çabalarınızla geleceğin daha da aydınlık, daha gelişmiş olacağına inanıyorum. Bu ülkenin çocukları, sizlerin mimarlığında vatanına, bayrağına, devletine bağlı; değer yargılarını benimsemiş, iyi bir insan, iyi bir aile bireyi, iyi bir vatandaş ve gittiği yere iyilik ve güzellik götüren faydalı bireyler olacaktır. Çalışmalarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyor, iyi tatiller diliyorum."şeklinde ifade etti.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Lider Kahta 02 Spor -Şanlıurfa Belediyespor Maçı Hazırlıkları Devam Ediyor
Lider Kahta 02 Spor -Şanlıurfa Belediyespor Maçı Hazırlıkları Devam Ediyor
Gıda Zehirlenmesi Şüphesiyle 58 Öğrenci Hastaneye Kaldırıldı
Gıda Zehirlenmesi Şüphesiyle 58 Öğrenci Hastaneye Kaldırıldı