Advert
Eğitim
Giriş Tarihi : 23-01-2020 17:50

'Yiğit Ali' İsmi Okulda Yaşatılacak

21 Nisan 2019'da Sri Lanka'nın Başkenti Colombo, Negombo ve Batticaloa kentlerindeki 3 otel ve 3 kiliseyi hedef alan terör saldırısında hayatını kaybeden 'Yiğit Ali Çavuş'un adı okulda yaşatılacak.

'Yiğit Ali' İsmi Okulda Yaşatılacak

21 Nisan 2019'da Sri Lanka'nın başkenti Colombo, Negombo ve Batticaloa kentlerindeki 3 otel ve 3 kiliseyi hedef alan terör saldırısında hayatını kaybeden Yiğit Ali Çavuş adını yaşatmak için Adıyaman Merkezde ENKA şirketi tarafıdan 24 derslikli bir okul yapımının protokolü Adıyaman Valisi Aykut Pekmez ve şirket temsilicisi Ali Osman Bayraktar huzurunda imzalandı.

-2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA HİZMETE SUNULACAK

 İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagözünde hazır bulunduğu imza töreninde, ENKA şirketi tarafından Barbaros Mahallesi Atatürk Bulvarı 856 ada 113 parselde 10 bin metrekare karelik alanda inşa edilecek okul 24 derslikli olacak.

2020-2021 eğitim öğretim yılında hizmete sunulacak olan okulda, resim ve müzik dersliği, fizik, kimya, biyoloji ve bilgisayar labaratuvarı, mini konferans salonu, satranç alanı, basketbol sahası ve idari salonlar bulunacak.

 

Kaynak : PHA
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA