Advert Advert

Deniz: “Eğitim-Bir-Sen Üyesi Olmak Farkı Yaşamak Demektir”

Memur Sen Adıyaman İl Temsilcisi Ali Deniz, Eğitim Bir Sen üyesi olmanın farkı yaşamak olduğunu bildirdi.

Deniz: “Eğitim-Bir-Sen Üyesi Olmak Farkı Yaşamak Demektir”
Deniz: “Eğitim-Bir-Sen Üyesi Olmak Farkı Yaşamak Demektir”
Bu içerik 980 kez okundu.

Türkiye’nin ve Adıyaman’ın en büyük sivil toplum kuruluşu olan Memur Sen ve eğitim hizmet kolundaki sendikası Eğitim Bir Sen hizmet sendikacılığı anlayışıyla üyelerine hizmet vermeye devam ediyor. Memur ve Şef kadroları için yapılacak Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı'na hazırlanan üyelerine kurs açan Eğitim Bir Sen Adıyaman Şubesi tüm Türkiye’de eş zamanlı olarak düzenlenen deneme sınavı ile memur ve şef kadrolarına hazırlanan üyelerine sınav motivasyonu kazandırdı. 
Adıyaman’da Cumhuriyet İlkokulu’nda gerçekleştirilen sınava ilginin yoğun olduğu gözlendi.

6 Aralık 2015’te gerçekleştirilecek sınav ile ilgili açıklamalarda bulunan Memur Sen Adıyaman İl Temsilci ve Eğitim Bir Sen Adıyaman Şube Başkanı Ali Deniz, deneme sınavına 40'ı aşkın üyenin girdiğini, sınavda farklı alanlardan toplam 100 soru sorulduğunu belirterek, değerlendirmenin Eğitim Bir Sen Adıyaman Şubesi tarafından yapılacağını söyledi.

Deneme sınavında kursiyerlerin zayıf olduğu tespit edilen konularda ayrıca takviye dersler yapılacağını ifade eden Ali Deniz, bu sınava Eğitim Bir Sen ile hazırlanan üyelerin üstün başarılar göstereceğine yürekten inandığını vurguladı. 
Memur Sen Adıyaman İl Temsilci ve Eğitim Bir Sen Adıyaman Şube Başkanı Ali Deniz, sözlerini şöyle sürdürdü:

“ Memur ve Şef kadroları için yapılacak Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı'na hazırlanan üyelerimize düzenlemiş olduğumuz Hazırlık Kursunun devamında bugün de tüm ilçe teşkilatlarımızla ayrı ayrı eş zamanlı olarak İl merkezinde de Cumhuriyet İlkokulunda deneme sınavı yapıyoruz. Bu kursu açmaktaki amacımız, memur ve hizmetli üyelerimizi bir üst göreve hazırlamaktır. Daha önce aday öğretmenlere hazırlık amacıyla ücretsiz sınava hazırlık kitabı dağıtılarak hizmet sendikacılığı farkını ortaya koyan Eğitim-Bir-Sen, üyelerinin sınavlarda gösterdiği başarıda hizmetlerinin karşılığını almıştı. Memur ve Hizmetlilerde Görevde Yükselme Sınavına Hazırlık için oluşturduğumuz dersliklerde yüz yüze eğitim devam etmektedir. Eğitim-Bir-Sen olarak, ücret sendikacılığıyla birlikte hizmet ve akademik sendikacılığın da en güzel örneklerini gerçekleştiriyoruz. 6 Aralık’ta gerçekleştirilecek olan sınavda tüm kursiyerlere başarılar diliyor, emeği geçen tüm teşkilatlarımıza üyelerimiz adına teşekkür ediyorum.”

PHA

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Jandarma’dan Sürücülere Kolonya ve Çikolatalı İkramı
Jandarma’dan Sürücülere Kolonya ve Çikolatalı İkramı
Adıyamanlılar Vakfı’nda Geleneksel Bayram Coşkusu Yaşandı
Adıyamanlılar Vakfı’nda Geleneksel Bayram Coşkusu Yaşandı