Teknoloji
Giriş Tarihi : 08-03-2020 22:38   Güncelleme : 08-03-2020 22:38

Fixerkit, Markalaşmada Çığır Açıyor

Fixerkit, Markalaşmada Çığır AçıyorFixerkit, Sanal ortamda farklı platformlar üzerinden yapılan tüm işlemleri tek panelde toplamayı başaran yazılım basit kullanımı ile kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor.

Fixerkit, Markalaşmada Çığır Açıyor

Sanal ortam üzerinden markalaşma ve marka bilinirliği için yapılması gereken işlemleri tek panel üzerinden yapılmasını sağlayan bir yazılım geliştirildi.  2016 yılının ikinci çeyreğinde başlanan projenin şuanda aktif olarak kullanılan hizmetler arasında yer alırken Fixerkit adı altında sunulan hizmetlerin hepsini 3-6 ay boyunca ücretsiz olarak veriyoruz. Zorluklarla başlanan ve birçok emeğin bulunduğu startup projelerinde bir destekçinizde fixerkit. Startup, mesainin olmadığı ve her işe birisinin veya birilerinin ekstra zaman harcayarak koşması gerektiği anlamına gelir. 
Amaçlarının marka bilincini ve firmaların veya şahısların ihtiyaç duydukları tek panel üzerinden iş yükünü hafifletmek olduğunu aktaran Samet Akın, konuşmasını şöyle sürdürdü:
"Amacımız marka bilinirliği ve markalaşma sürecinde firma veya şahısların ihtiyaç duydukları ve ihtiyaç duyabilecek olduğu uygulamaları tek panel üzerinde toplayarak iş gücünden ve süreden tasarruf etmelerini sağlamak. Minimum iş gücü maksimum fayda başlığı ile başlayan projemiz şu anda beta olarak yayın hayatına başlamış bulunmaktadır. Bir marka için farklı platformlar üzerinden yapılan işlemleri tek panel üzerinde toplamanın artılarından bir tanesinin de kontrol mekanizması olduğuna değinildi. Türkiye’de birçok firma/kişi için henüz yeni ve bu yüzden tecrübe edilmesi zor gibi görülebilen ancak kullanımı oldukça basit sistemdir. Türkiye standartlarında ortalama bir internet kullanıcısının rahatlıkla çözebilecek olduğu bir yapıya sahiptir. Gündelik işlerinizdeki benzer yapıya sahip işlemleri tek bir sayfa üzerinde topladık. Bu sayede kullanıcı normal şartlarda dakikalarca vaktini harcayarak yapacak olduğu işlemleri bir kaç adımda halledebilecek. Pazar hakkında yapılan araştırmalara göre ; Türkiye’de birçok kişi tarafından bilinmeyen ancak ihtiyaç duyulan proje olduğu kanatine vardıkları için boşluğu doldurmak adına 2016 yılının ilk çeyreğinde çalışmalara başlayan firma kısa sürede önemli bir gelişme sağladı. Türkiye için yeni bir proje olmasının dezavantajlarının olacağını önceden tahmin eden Fixerkit yazılımcıları, bu tür bir sisteme ilk kez dahil olan son kullanıcıların tedirgin ve güven sorunu yaşadığını fark ettiklerini bu nedenle konu üzerinde Ar-ge çalışması başlattıklarını haber verdiler."
 

@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA