Advert
Adıyaman
Giriş Tarihi : 15-03-2020 08:42

5. Adıyaman Gıda Tarım Ve Hayvancılık Fuarı Ertelendi - Videolu Haber

Adıyaman'da düzenlenecek olan 5. Gıda Tarım Ve Hayvancılık Fuarı koronavirüsü sebebiyle ertelendi..

5. Adıyaman Gıda Tarım Ve Hayvancılık Fuarı Ertelendi - Videolu Haber

Medya Trend Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gül, yaptığı basın açıklamasında 1-5 Nisan 2020 tarihleri arasında bu yıl 5. düzenleyecekleri Adıyaman Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nın coronavirüs salgını nedeniyle ertelendiğini söyledi.

Gül, "Türkiye de ilk koronavirüs vakasının tespit edilmesinin ardından Cumhurbaşkanımız Başkanlığında toplanan bilim kurulu toplantısında alınan kararlar doğrultusunda Ticaret Bakanımız Sayın Ruhsar Pekcan tarafından; Türkiye de 16 Mart -1 Mayıs arası yapılması planlanan ulusal ve uluslararası fuarlar 1 Mayıs'tan sonraki tarihlere ertelenme kararı alınmıştır."dedi.

-"5. GIDA TARIM VE HAYVANCILIK FUARI 23-27 EYLÜL TARİHİNDE YAPILACAK"

İlgili fuarların bütün firmalarında katılacağı şekilde, daha güçlü, daha geniş kapsamlı bir şekilde çalışmalarının kaldığı yerden devam edeceklerini ifade eden Gül, şöyle devam etti:

"23 ile 27 Eylül 2020 tarihleri arasına revize etmiş bulunmaktayız. Ülkemizin bu virüs vakasından en hızlı şekilde kurtulmasını dileyerek fuarlarımızı ertelemiş bulunmaktayız. 23 ile 27 Eylül 2020 tarihlerin de 5. Adıyaman Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarını yapacağız, fuarımız şuanda ertelenmiştir. 1 ile 5 Nisan tarihleri arasında yapılacaktı fakat alınan kararla, coronvirüsü kararıyla 23 ile 27 Eylül tarihine erteleme kararı aldık."

Kaynak : PHA
Haberin Videosu :

@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA