Güncel
Giriş Tarihi : 09-04-2020 15:40

Başkan Kılınç, Polis Teşkilatının Kuruluş Yıldönümünü Kutladı

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Polis teşkilatının kuruluşunun 175’inci yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Kılınç, Polis Teşkilatının Kuruluş Yıldönümünü Kutladı

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 175’inci yıldönümü dolayısıyla tebrik mesajı yayınladı.
Mesajında polislerin fedakarca görev yaptıklarına dikkat çeken Başkan Kılınç, “İnsanlık tarihimiz yaşam adına önemli bir süreçten geçtiği şu günlerde herkes üzerine düşen görevi en iyi şekilde yapmaktadır. Virüsün gündemimizden çıkması için herkes görevini yapmaya çalışırken, çalışanların güvenliğinin yanı sıra sağlıklı hizmetin yürütülmesine en büyük katkı sunan kırsalda Jandarmamız, şehir merkezlerinde ise Polislerimizdir. Kolluk kuvvetlerimizin bu özverili çalışması halk adına bizleri oldukça memnun etmektedir. Toplumsal huzurun sağlanmasında mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan, iç ve dış güvenliğimizin önemli unsurları arasında yer alan ‘Polis Teşkilatı’mızın kuruluşunun 175’inci yıldönümü vesilesiyle canları pahasına bu güzel vatanımız için şehitlik mertebesine yükselen şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlıklı yaşam dilerim. Layıkıyla görevlerini yerine getiren polislerimize aileleriyle birlikte sağlıklı yaşam içerisinde huzur dolu mutluluklar dilerim. Adıyaman Belediyesi olarak şehit ve gazi yakınlarımıza pozitif ayrımcılık yaparak hizmet etmeyi kendimize görev kabul ettiğimizi, mesai arkadaşlarımıza da bu yönde gerekli uyarıları yaptığımızın herkesim tarafından bilinmesini isterim” diye konuştu.

Kaynak : PHA

@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA