Güncel
Giriş Tarihi : 19-04-2020 20:45

Başkan Kılınç: Verdiğimiz Sözleri Yerine Getirmek İçin Gece-Gündüz Çalışıyoruz

Atatürk Bulvarıyla, Eski Samsat Caddesini birbirine bağlayacak olan Millet Caddesi’ndeki çalışmaları yerinde inceleyen Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, seçim dönemi vadettiği hizmetleri bir bir hayata geçirmek için gece gündüz demeden çalıştıklarını dile getirdi.

Başkan Kılınç: Verdiğimiz Sözleri Yerine Getirmek İçin Gece-Gündüz Çalışıyoruz

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, kadirşinas Adıyaman halkı için ne kadar hizmet edilse az olacağını söyledi.
En büyük arzusunun öncelikle seçim öncesi vadettiği hizmetleri hayata geçirmek, daha sonra da yeni birçok önemli projeyi başlatmak olduğunu sözlerine ekleyen Başkan Kılınç, bunlardan bir tanesi olan Millet Caddesi’ndeki çalışmaları yerinde inceledi.
Atatürk Bulvarı ile Eski Samsat Caddesini birbirine bağlayacak olan Bahçecik Mahallesi ile Yunus Emre Mahallesi arasındaki Millet Caddesi’nde sürdürülen çalışmaların tüm hızıyla sürdürüldüğünü söyleyen Başkan Kılınç, Millet Caddesi’nde gerçekleştirdikleri çalışmalarla ‘Güney Çevreyolu’ projesinin en büyük adımını attıklarını da belirtti. Başkan Kılınç, incelemeler sonunda yaptığı değerlendirmede, “Halkımızın büyük teveccühüyle geldiğimiz belediye başkanlığı görevinde en büyük hedefimiz halkımızın menfaati için el değmedik yer bırakmamak. Bu düsturla yola çıkan arkadaşlarımızla birlikte şehrimizin gelişmesine katkı sunacak birçok projeyi hayata geçirmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Bunlardan bir tanesi de Millet Caddesi’nde sürdürdüğümüz çalışmamızdır. Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan Hilton kavşağı ile Sitilce TOKİ’yi birbirine bağlayacak olan caddemizde sürdürülen çalışmaları yerinde inceleyerek, ilgili arkadaşlarımızdan bilgiler aldık. Oldukça hızlı ilerleyen çalışmalar kapsamında şu anda yol üzerinde bulunan toprakarme duvar ve menfez inşasına başlanılmış durumda. 1 kilometre uzunluğunda ve 25 metre genişliğinde olacak olan bu önemli yolumuzdaki çalışmaları inşallah en kısa sürede tamamlayıp, halkımızın hizmetine açacağız” diye konuştu.

Kaynak : PHA@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA