Güncel
Giriş Tarihi : 22-04-2020 18:05

Genel Başkan Yardımcısı Demiröz, AK Parti İl Yönetimi İle Toplantı Yaptı

AK Parti Adıyaman İl Yönetim Kurulu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz başkanlığında video konferans yöntemiyle bir toplantı gerçekleştirildi.

Genel Başkan Yardımcısı Demiröz, AK Parti İl Yönetimi İle Toplantı Yaptı

Sosyal mesafe kuralına uygun şekilde il yönetimi bulundukları yerden toplantıya katılırken İl Başkan Mehmet Dağtekin de il başkanlığından toplantıya iştirak ederek, Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz’e Adıyaman gündemindeki konular ve koronavirüs  tedbirleri kapsamında teşkilatın yaptığı çalışmalarla hakkında bilgi verdi.

Toplantıda konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, “Öncelikle Adıyaman teşkilatına sevgilerimi, selamlarımı, muhabbetlerimi ve sağlık dileklerimi sunuyorum. Daha önce seçim çalışmaları kapsamında Adıyaman’a gelmiştim. Adıyaman insanının kadirşinas, misafirperver ve vefakâr tavrı beni son derece etkilemiş, muhabbetim bir kat daha artmasına vesile olmuştu."dedi.

-"4 MİLYON 300 BİN KİŞİYE BİNER LİRA YARDIMDA BULUNDUK"

Demiröz, teşkilatın yaptıkları faaliyetleri dinlediklerini belirterek, şu ifadelere yer verdi:

"68 bin kayıtlı üyemiz var. İnşallah bu sayıyı 75 bine çıkaracağız. Ülke olarak inşallah bu sıkıntılı dönemleri atlatarak, normal hayatlarımıza dönerek, camilerimize kavuşmamız, tekrar eski muhabbetimize gelmemiz en büyük dileğimiz. Ancak bizlerde bu hayatın içerisinde kendimize ona göre ayarlayarak ve gerekli tedbirleri alarak üretmeye devam edeceğiz. Bugün doktorlarımız hastanelerde hiç çekinmeden görev yapıyor. Askerimiz cephede, milletvekillerimiz mecliste görev yapıyor. Bizlerde gerekli tedbirleri alarak verilen görevleri ihmal etmeyerek işimize odaklanacağız. Tüm dünyada virüsle mücadelede büyük sıkıntılar yaşanırken, doğru yatırımlar ve güçlü sağlık sistemiyle örnek olan Türkiye, Avrupa’nın en büyük yoğun bakım kapasitesine sahip Başakşehir Şehir Hastanesi ‘ni açtı.  Ülkemiz yoğun bakım yatak sayısı bakımından dünyaya göre en iyi durumda. Sağlık sistemimizin yanı sıra Hazine ve Maliye Bakanlığımız sosyal yardımlarda hiç sıkıntı yaşatmadı.4 milyon 300 bin kişiye biner lira yardımda bulunduk.  Elbette bu uygulamayı başka ülkelerde yapıyor ama hereğin para olmadığını sosyal dayanışma ve yardımlaşmamızla ülkemizde bir kez daha şahit olduk. Önümüz mübarek Ramazan ayı. Bu vesile şimdiden tüm Adıyamanlı kardeşlerimizin Ramazan-ı Şeriflerini kutluyorum. Başta İl Başkanımız Sayın Mehmet Dağtekin olmak üzere tüm teşkilat mensuplarımıza çalışmalarında başarılar diliyorum."

-"KADIN VE GENÇLİK KOLLARI VEFA DESTEK GRUBU İLE İHTİYAÇ SAHİPLERİNE DESTEK OLUYOR"

AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin ise  AK Parti Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz ile  verimli bir toplantı gerçekleştirdiklerini belirtti.

Toplantıya başkanlık yapan Demiröz’e teşekkür eden Dağtekin, şunları  kaydetti:

"Bu toplantımızda yönetim kurumuzla birlikte koronavirüs kapsamında alınan tedbirleri ve teşkilat çalışmalarımızı detaylı biçimde değerlendirme fırsatı bulduk. Elbette AK Parti İl Teşkilatı olarak tedbirlerimizi titizlikle uygularken sosyal mesafe ve kişisel izolasyonun koronavirüse (Kovid-19) karşı en önemli korunma yolu olduğunun bilincindeyiz. Bu zorlu süreci el birliği ile aşacağız inşallah. Pandemi sürecinde genel merkezin belirlediği çerçevede ana kademe, merkez ilçe, kadın-gençlik kolları ve tüm birimlerimiz özveriyle çalışmalarına devam ediyor. Kadın ve gençlik kollarımız Vefa Destek Grubu ile koordineli bir şekilde kapı kapı dolaşarak ihtiyaç sahiplerini yalnız bırakmıyor.

Ayrıca merkez ilçe başkanlığımızın daha önce başlattığı 65 yaş ve üstü üyelerimize tek tek ulaşarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını iletme ve bir ihtiyaçlarının olup olmadığına yönelik çalışmalarımızı tamamladık. Aynı şekilde bu defa 18-64 yaş grubunda olan kardeşlerimizi arıyoruz. İnşallah bu aramaları bir haftada bitiriyoruz. Genel Başkan Yardımcımız Sayın Vedat Demiröz’e, özellikle bu aramalarımızda vatandaşlarımızın Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgilerini, muhabbetlerini ve dualarını ilettik. Rabbim, milleti için canla başla çalışan, gecesini gündüzüne katan, devletimizin ve ümmetin lideri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı başımızdan eksik etmesin. İnşallah bu süreçte birliğimiz, beraberliğimiz, dayanışma ruhumuz ve sarsılmaz kardeşliğimiz bizim en büyük gücümüz, en büyük hazinemiz olacaktır. Bu vesile ile tekrardan yönetim kurulu toplantımıza katılan Genel Başkan Yardımcımız Sayın Vedat Demiröz’e ve katkı veren tüm yönetim kurulu üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Toplantımız hayırlara vesile olsun."

Toplantıda AK Parti yönetim kurulu üyeleri, de tek tek söz alarak kendi birimleri ile ilgili yapılan çalışmaları değerlendirdi. Yönetim kulu üyeleri, tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüsle mücadelede AK Parti hükumetinin gerek sağlık alanında gerekse ekonomik hayatın devamlılığı adına büyük bir çaba sergilediğini belirterek, süreçle ilgili  dilek ve temennilerini Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz’e iletti.

Kaynak : PHA@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA